logo
Playgro Závěsný krokodýl s klipem

Playgro Závěsný krokodýl s klipem

98%
Playgro Závěsný krokodýl s klipem
Krátký popis: Měkký textilní krokodýl je to nejlepší, co svému miminku můžete dopřát. Je vyroben z pestrobarevných vzorovaných materiálů, které působí příznivě v rozvoji ...
Výrobce: Playgro
Kategorie: Pro nejmenší
Cena od:   176 Kč
Popis produktu

Měkký textilní krokodýl je to nejlepší, co svému miminku můžete dopřát. Je vyroben z pestrobarevných vzorovaných materiálů, které působí příznivě v rozvoji dětského zraku. Rozmanité struktury materiálů stimulují dětský hmat. Jedna z nožiček je ve formě průhledného chrastítka s kuličky, které při pohybu vydávají chrastivý zvuk. 
Druhá tlapička je příjemné kousátko, které uleví i při nepříjemném prořezávání prvních zoubků, Hračka je opatřena speciálním klipem, kterým je možné hračku zavěsit na postýlku, kočárek nebo autosedačku.
Závěsný krokodýl s klipem je hračka z řady Playgro Activity. Každá hračka této kolekce je navrhována tak, aby rozvíjela smysly formou aktivní hry.Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, které hračky umí: pískání, chrastění, šustění či klepání. Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.
Vhodné od 0+. Navrženo v Austrálii.
U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Je výrobek na baterie?:
NE

EAN:
9321104828552

Hloubka výrobku:
16,7 cm

Obsahuje výrobek magnety?:
NE

Jakou baterii výrobek obsahuje?:
NE

Šířka výrobku:
12 cm

Váha výrobku vč. balení:
N/A kg

Věk:
0+

Výška výrobku:
31,5 cm

Top v kategorii