logo
Playgro Závěsná opička s klipem

Playgro Závěsná opička s klipem

93%
Playgro Závěsná opička s klipem
Krátký popis: Popis produktu Měkká textilní opička je to nejlepší, co svému miminku můžete dopřát. Je vyrobena z pestrobarevných vzorovaných materiálů, které ...
Výrobce: Playgro
Kategorie: Pro nejmenší
Cena od:   204 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Měkká textilní opička je to nejlepší, co svému miminku můžete dopřát. Je vyrobena z pestrobarevných vzorovaných materiálů, které působí příznivě v rozvoji dětského zraku.

Rozmanité struktury materiálů stimulují dětský hmat. Jedna z nožiček je ve formě průhledného chrastítka s kuličky, které při pohybu vydávají chrastivý zvuk. Druhá tlapička je příjemné kousátko, které uleví i při nepříjemném prořezávání prvních zoubků, Hračka je opatřena speciálním klipem, kterým je možné hračku zavěsit na postýlku, kočárek nebo autosedačku.

Závěsná opička s klipem je hračka z řady Playgro Activity. Každá hračka této kolekce je navrhována tak, aby rozvíjela smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, které hračky umí: pískání, chrastění, šustění či klepání. Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

Vhodné od 0+. Navrženo v Austrálii.

U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Je výrobek na baterie?:

NE

EAN: 9321104828545

Hloubka výrobku: 16,7 cm

Obsahuje výrobek magnety?:

NE

Jakou baterii výrobek obsahuje?:

NE

Šířka výrobku: 12 cm

Váha výrobku vč. balení:

N/A kg

Věk: 0+

Výška výrobku: 31,5 cm

Recenze Playgro Závěsná opička s klipem (5)

Top v kategorii