logo
Piatnik Tik Tak Bum!

Piatnik Tik Tak Bum!

92%
Piatnik Tik Tak Bum!
Krátký popis: Parametry Piatnik Tik Tak Bum! Popis produktu Ať už si děti budou chtít zahrát sami, po cestě, nebo na návštěvě, nic ...
Výrobce: Piatnik
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   299 Kč
Popis produktu

Parametry Piatnik Tik Tak Bum!

Popis produktu

Ať už si děti budou chtít zahrát sami, po cestě, nebo na návštěvě, nic vám nebrání se přidat. Tato hra si vás podmaní už během prvních pár okamžiků, bez rozdílu věku. O nepostradatelné napětí se postará elektronická časovaná bomba v intervalu 10 – 60 vteřin. Nikdy nevíte, kdy vybuchne, a právě to hře dodává její osobité kouzlo. Hra obsahuje padesát pět karet, kostku se třemi různými symboly a již zmíněnou elektronickou bombu. To vše uložené v praktickém boxu. Princip hry je jednoduchý: hlavním cílem je před výbuchem bomby vytvořit slovo obsahující slabiku, která je na kartě. Červeným tlačítkem aktivujete bombu, hodíte kostkou a podle padlého symbolu se určí umístění slabiky ve slově, které musíte vytvořit na základě obrázku z vytažené karty. Pak předáte bombu spoluhráči.

Princip hry

Cílem je před výbuchem bomby vytvořit slovo obsahující slabiku z vytažené karty. Červeným tlačítkem aktivujete bombu, hodíte kostkou a podle daného symbolu se určí umístění slabiky ve slově, které musíte vytvořit na základě obrázku z karty. Pak předáte bombu spoluhráči. Hra pokračuje, dokud bomba nevybuchne.

Hra, která vás donutí přemýšlet

Zajímavá slovní hra, která vás donutí k rychlé reakci, přemýšlení a rozhodování. Přemýšlet musíte celou hru, každé kolo, protože se může snadno stát, že vám někdo před vámi doslova vyfoukne slovo, které chcete říct a vy budete muset improvizovat.

Veselá zábava v přátelském kruhu

Hra opravdu pro každého, bez rozdílu věku. Mohou ji hrát jak děti samy, celá rodina, i skupina přátel. Je to výborná zábava ať už na party, na rodinný večer, nebo na klasické dětské odpoledne. Skvěle si procvičíte slovní zásobu, pobavíte se a zasmějete.

Top v kategorii