logo
Piatnik Activity: Original 2

Piatnik Activity: Original 2

95%
Piatnik Activity: Original 2
Krátký popis: Popis produktu O hře Activity 2: Activity original 2 je úspěšné pokračování oblíbení hry, které má upravená pravidla a nové grafické zpracování. ...
Výrobce: Piatnik
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   537 Kč
Popis produktu

Popis produktu

O hře Activity 2:

Activity original 2 je úspěšné pokračování oblíbení hry, které má upravená pravidla a nové grafické zpracování. Hra obsahuje přes 3000 kreativních pojmů. Tyto pojmy hráči vysvětlují pomocí kreslení, mluvení nebo pantomimy. Spoluhráči vždy musí uhodnout daný pojem za určitý čas. Hra se může hrát jak ve skupinkách, tak po jednotlivcích. V roce 2011 získaly Activity prestižní cenu Hračka roku 2011 jelikož rozvíjí myšlení a představivost.

Způsob hry:

Hra je určena pro 3-16 hráčů od 12-ti let. Na začátku se hráči rozdělí do týmů, v každém by měly být nejméně dva hráči. Pro hru ve třech hráčích jsou zvláštní pravidla. Každý tým umístí na start svou figurku. Hrací plocha se skládá ze 49 polí, na kterých jsou různé barvy a symboly. Barvy označují pojem na kartě a symboly způsob předvádění - slovní popis, kreslení nebo pantomima. Kartičky s úkoly jsou rozděleny podle obtížnosti, od 3 do 5. Čím obtížnější otázku zodpovíte, o to více se pak budete moci posunout.

V prvním kole vybírá hráč začínajícího týmu jednu kartičku a z ní jeden pojem. V dalších kolech už začne pojem odpovídajícím způsobem předvádět a jeho družstvo se snaží pojem uhodnout dřív, než se přesype písek v hodinách. Pokud se jim to podaří, družstvo může posunout figurku o tolik polí, kolik je napsáno na kartičce. Pokud se jim to nepodaří, musí zůstat stát. Může se stát, že je nějaký pojem napsán na kartičce červeně. To znamená, že mohou hádat všechna družstva najednou. Pokud uhodne jiné družstvo, než ze kterého je předvádějící hráč, dostane toto družstvo 4 body a družstvo předvádějícího hráče 2 body. Pokud uhodne družstvo předvádějícího hráče, získává 6 bodů.

Pokud se stane, že jedno družstvo postoupí na políčko, na kterém už je figurka jiného družstva, musí se toto družstvo posunout o políčko nazpět.

Vítězí to družstvo, které se jako první dostane až na konec herní plochy.

Info: 3 a více hráčů

Od 12 let 60 - 80 minut

Obsah:

Kartičky s úkoly

Figurky

Přesýpací hodiny

Herní plán

Papír na kreslení a tužku

Recenze Piatnik Activity: Original 2 (46)

Top v kategorii