logo
Nintendo Switch

Nintendo Switch

91%
Nintendo Switch
Krátký popis: Parametry Nintendo Switch Popis produktu Mějte po ruce ten nejlepší prostředek herní zábavy, ať jste zrovna kdekoli, ...
Výrobce: Nintendo
Kategorie: Herní konzole
Cena od:   7 650 Kč
Popis produktu

Parametry Nintendo Switch

Popis produktu

Mějte po ruce ten nejlepší prostředek herní zábavy, ať jste zrovna kdekoli, a užívejte si ji vždy v té nejlepší kvalitě. Herní konzole Nintendo Switch je navržena tak, abyste ji mohli používat kdekoli a kdykoli chcete. Snadno ji pomocí dokovací stanice připojíte ke své televizi a zahrajete si na velké obrazovce. Když se však chystáte na cesty, konzoli odpojíte a vezmete si ji s sebou. Její snadné ovládání vám zajistí multifukční ovladač, který funguje buď jako klasický joystick, případně se dá připojit k samotné konzoli. Hry si s radostí užijete i se svými přáteli, a to nejen díky chytrému joysticku, ale i zabudovanému Wi-Fi připojení. Vezměte si zábavu vždy tam, kam se zrovna chystáte!

Zabavte se doma i na cestách

S Nintendo Switch vás zábava jen tak nepřejde. Zařízení je designováno tak, aby vám nabídlo ty nejlepší multimediální možnosti, ať už jste kdekoli. Díky jeho unikátní konstrukci ho můžete buď připojit k televizi a používat jako domácí herní konzoli, nebo si ho vzít s sebou na cesty v podobě kompaktního přenosného přístroje.

Multifunkční ovladač

Pokud si své hry zrovna užíváte prostřednictvím televize, je tu pro vás klasický dálkový joystick. Jste-li však na cestách, z Joy-Conu snadno odpojíte ovládací prvky a připojíte je ke konzoli – kompaktní, a přesto komfortně ovladatelný přístroj je na světě!

Perfektní možnosti pro každého hráče

Nintendo Switch ve svém vybavení nabízí inovativní herní možnosti, díky kterým si užijete každý aspekt zábavy. Díky multifunkčnímu ovladači snadno proměníte jeden joystick ve dva, se svými přáteli si tak užijete tu nejlepší zábavu tváří v tvář. Kromě toho je součástí vybavení Wi-Fi připojení, díky kterému se spojíte až se sedmi dalšími Nintendo přístroji.

Neopakovatelný herní zážitek

Ovladač je kromě své vysoké flexibility vybaven také vysokým počtem funkcí, které vám ještě více zpříjemní zážitek ze hry. Jeho součástí je zabudovaná kamera, která dokáže snímat pohyb či rozpoznat tvar. Poznáte tak úplně nové herní možnosti.

Designován do posledního detailu

Aby pro vás bylo hraní her co nejkomfortnější, je konzole na své zadní straně vybavena šikovným stojánkem. Snadno ji tak kamkoli postavíte a užijete si maximálně pohodlného kontaktu, a to i v případě vícero hráčů.

Top v kategorii