logo
Nintendo Classic Mini: SNES

Nintendo Classic Mini: SNES

67%
Nintendo Classic Mini: SNES
Krátký popis: Parametry Nintendo Classic Mini: SNES Popis produktu Ponořte se do atmosféry 90. let, kdy spatřila světlo světa revo ...
Výrobce: Nintendo
Kategorie: Herní konzole
Cena od:   3 265 Kč
Popis produktu

Parametry Nintendo Classic Mini: SNES

Popis produktu

Ponořte se do atmosféry 90. let, kdy spatřila světlo světa revoluční 16bitová konzole Super Nintendo Entertainment System, která pro mnohé znamenala revoluci v herním průmyslu. Výrobce po letech přichází s modernizovanou verzí, která se vejde do větší dlaně a kterou snadno zapojíte k valné většině současných televizorů či monitorů. Stačí k tomu přiložený HDMI kabel a USB napájecí adaptér například od vašeho telefonu, takže si SNES můžete vzít všude s sebou. Přímo na konzoli naleznete 21 předinstalovaných klasických herních titulů, jež by neměly minout žádného správného hráče a které si můžete zahrát díky dvojici přiložených ovladačů i s přáteli. Dále vás potěší vylepšená grafika, možnost přetáčení hry až o pět minut nazpět nebo čtveřice úložných bodů pro každou hru.

16bitové hraní znovu ožívá

Herní konzole známá jako Super Nintendo Entertainment System (SNES) zažila svůj největší úspěch v 90. letech minulého století a po mnoha rocích se opět vrací ve své modernizované verzi, které ovšem ve srovnání s tou původní nic neschází, spíše naopak. Nově je menší, takže ji snadno můžete vzít s sebou, kamkoli chcete. Díky HDMI ji připojíte k libovolné moderní obrazovce a napájí se pomocí USB kabelu, např. z nabíječky vašeho telefonu.

Původní ovladače pro hru více hráčů

Nintendo dobře ví, že nejlepší herní zážitek vzniká ve dvou, a tak přímo do prodejního balení vložilo dvojici původních ovladačů, na které dodnes někteří hráči nedají dopustit. A pokud vlastníte konzoli Nintendo Wii, potěší vás, že ovladače jsou plně kompatibilní s Wii Classic Controller i s Wii Classic Controller Pro.

Nové možnosti

Přímo na konzoli je z výroby předinstalováno 21 oblíbených titulů, včetně doposud nevydaného pokračování ke kultovní hře StarFox. Nově vám systém dovolí přetočit hru až o pět minut dozadu a svůj postup uložit do čtyř nezávislých pozic. Těšit se můžete i na vylepšenou grafiku, volitelný efekt starého televizoru či nastavitelné rámečky kolem her v klasickém formátu 4:3.

Top v kategorii