logo
Nikko RC VaporizR 2 neon zelený

Nikko RC VaporizR 2 neon zelený

78%
Nikko RC VaporizR 2 neon zelený
Krátký popis: Nikko RC VaporizR 2 neon zelený  Popis produktu Nikko RC VaporizR 2 neon zelený Nové obojživelné auto na dálkové ovládání v exkluzivní NEON zelené barvě - t ...
Výrobce: Nikko
Kategorie: RC modely
Cena od:   1 449 Kč
Popis produktu

Nikko RC VaporizR 2 neon zelený 

Popis produktu

Nikko RC VaporizR 2 neon zelený

Nové obojživelné auto na dálkové ovládání v exkluzivní NEON zelené barvě - to je HIT vánoc 2016 ! 4 × 4 terénní vozidlo s pohonem na všechna čtyři kola. Dá se s ním jezdit po souši, ve vodě, ale i ve sněhu. S rychlonabíječkou, která nabíjí pouze 1 hodinu! Plná funkce. 2 kanály. VaporizR 2 je detailně propracovaný model obojživelníku, který slibuje skvělou zábavu jak malým závodníkům, tak i dospělým fanouškům RC modelů. Tento mimořádně povedený model dokáže jezdit na souši, ve vodě i na sněhu. Jeho fantastické jízdní vlastnosti podtrhuje pohon na všechna čtyři kola, díky němuž vám předvede nezapomenutelnou show. S tímto RC modelem si užijete spoustu napětí, závodění a sportovní zábavy. Tento model je vyveden v zářivě zeleném neonovém stylu, který se vám jen tak neokouká. Disponuje také velice efektivním zadním křídlem a je polepen v rallye stylu. Dokáže se otočit o celých 360° na jednom místě. Kvalitní provedení a povedené funkce z něj dělají špičkový model za velmi příjemnou cenu.

Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.

Toto vozidlo jezdí na kmitočtu 2,4GHz. U aut s touto frekvencí již nemusíte mít obavy, že by se prolínaly signály z více ovladčů. Frekvence 2,4GHz vám totiž umožní souběžnou jízdu až desíti aut, což se jistě hodí např. při pořádání závodů s kamarádem.

Japonská společnost Nikko vznikla v roce 1958. Vyrábí produkty na nejvyšší úrovni kvality. Výrobky jsou testovány za extrémních podmínek. Vychutnejte si i vy zážitek z řízení Nikko RC aut

  •  Rozměry balení (š v h): 42 x 24 x 25,5cm
  • Délka auta cca: 28cm
  • Materiál: plast
  • Baterie DO: 3xAAA 1,5V (jsou součástí)
  • Baterie AUTO: 1x6V Ni-Mh (je součástí)

Max. rychlost. 15 km/hod.

  • Frekvence: 2,4GHz
  • Dosah DO souš: 40m Dosah DO voda: 30m
  • Obsah balení: auto, DO, battery pack
Top v kategorii