logo
Nikko RC auto Nano VaporizR 2 modrý

Nikko RC auto Nano VaporizR 2 modrý

92%
Nikko RC auto Nano VaporizR 2 modrý
Krátký popis: Menší - modrý bráška velmi úspěšného auta VaporizR. Obojživelné auto poháněné 2 motory, na dálkové ovládání, 4 × 4 terénní vozidlo! Dá se s ním jezdit po so ...
Výrobce: Nikko
Kategorie: RC modely
Cena od:   779 Kč
Popis produktu

Menší - modrý bráška velmi úspěšného auta VaporizR. Obojživelné auto poháněné 2 motory, na dálkové ovládání, 4 × 4 terénní vozidlo! Dá se s ním jezdit po souši, ve vodě, ale i ve sněhu.

VaporizR 2 je detailně propracovaný model obojživelníku, který slibuje skvělou zábavu jak malým závodníkům, tak i dospělým fanouškům RC modelů. Tento mimořádně povedený model dokáže jezdit na souši, ve vodě i na sněhu. Jeho fantastické jízdní vlastnosti podtrhuje pohon na všechna čtyři kola, díky němuž vám předvede nezapomenutelnou show. S tímto RC modelem si užijete spoustu napětí, závodění a sportovní zábavy. Tento model je vyveden v červeno-bílém stylu, který se vám jen tak neokouká. Disponuje také velice efektivním zadním křídlem a je polepen v rallye stylu.

Nikko VaporizR 2 se dokáže otočit o celých 360° na jednom místě. Kvalitní provedení a povedené funkce z něj dělají špičkový model za velmi příjemnou cenu.

Toto autíčko jezdí na kmitočtu 27MHz. Při koupi více R/C autíček doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných aut, což se jistě hodí při pořádání závodů s kamarádem.

Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.

  • Rozměr balení (v š d): 33 x 19 x 17cm
  • Velikost auta (v š d): cca 19 x 13 x 13cm
  • Materiál: plast, kov
  • Frekvence: 27MHz
  • Max. rychlost: 8,5km/h
  • Baterie autíčko: 4x AA (nejsou součástí)
  • Baterie ovladač: 3x AAA (nejsou součástí)

Nabíječka není součástí balení.

Barva: modrá

Vhodné pro děti od 8 let

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Top v kategorii