logo
New Nintendo 3DS XL

New Nintendo 3DS XL

94%
New Nintendo 3DS XL
Krátký popis: Parametry New Nintendo 3DS XL Popis produktu Nechte se opět vtáhnout do světa legendárních her s novou generací oblí ...
Výrobce: Nintendo
Kategorie: Herní konzole
Cena od:   5 459 Kč
Popis produktu

Parametry New Nintendo 3DS XL

Popis produktu

Nechte se opět vtáhnout do světa legendárních her s novou generací oblíbené kapesní herní konzole Nintendo 3DS XL. Oproti původnímu modelu nabízí celou řadu nových funkcí a vylepšení těch prověřených. Na první pohled zaujmou nová tlačítka, která vám výrazně usnadní hraní a přidají nové možnosti, jako třeba pohodlné procházení internetu. Podle očekávání narostl výkon, který doznal vylepšení po všech stránkách – od lepší grafiky, po rychlé načítání her či aplikací a jejich bleskové stahování nebo přesun z PC skrze rychlou Wi-Fi. Spolehlivé je oproti starší generaci 3D zobrazení, které se uzpůsobuje poloze vašich očí. Nově je adaptabilní také jas displeje, na němž lépe vyniknou kvalitnější fotografie. To nejlepší však zůstává – nová konzole podporuje všechny vaše oblíbené hry ze starého 3DS.

Ovládání, co padne do ruky

V pravém horním rohu spodního panelu naleznete nový ovladač „C Stick“, který dodá vašim hrám mnohem preciznější ovládání. Nově jsou také vedle klasických zadních rohových tlačítek L a R umístěna sekundární tlačítka pro pohotovější ovládání a nové možnosti. Například se s nimi výborně surfuje na webu.

Lepší zážitek s lepším výkonem

Procesor, grafická jednotka i operační paměť doznali oproti původnímu modelu hned několika vylepšení, která se podepisují například na mnohem rychlejším stahování a načítání her či aplikací. Spolu s výkonnějšími komponentami přichází také lepší grafika a hratelnost.

Rozšiřte si obzory

Díky speciální technologii pro komunikaci na krátkou vzdálenost, známou pod zkratkou NFC, můžete s konzolí propojit vaše „ambiio“ figurky a začlenit je do hry. Zažijte novou úroveň interaktivity.

Ponořte se do hry

Nintendo 3DS XL znamenalo revoluci v 3D zobrazení na cestách, bez potřeby jakýchkoliv speciálních brýlí a složité synchronizace. Prostorový efekt ale někdy míval problémy způsobené sledovacím úhlem. Nově je záležitost vyřešena pečlivým sledováním polohy vašich očí, kterým se obraz aktivně uzpůsobuje.

Plná podpora pro starší hry

Pokud jste milovníky nějakého ze starších herních titulů z klasického 3DS, nemusíte být smutní z toho, že si ho na novince nezahrajete. Nové Nintendo podporuje všechny starší hry, které můžete ze staršího zařízení snadno převést, a také většinu her ze starších konzolí Nintendo DS a DSi.

Známé funkce v novém

Na novém Nintendu 3DS XL je vylepšena snad každá součástka. Předně jde o kvalitnější fotoaparát schopný fotit i za šera, možnost připojení k PC přes Wi-Fi i bez paměťové karty, automatická úprava jasu vzhledem k okolnímu prostředí či možnost sledovat online videa.

Top v kategorii