logo
Mindok Krycí jména

Mindok Krycí jména

95%
Mindok Krycí jména
Krátký popis: Parametry Mindok Krycí jména Popis produktu Česká deskovka Krycí jména od firmy Mindok je nenáročná strategie pro vš ...
Výrobce: Mindok
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   375 Kč
Popis produktu

Parametry Mindok Krycí jména

Popis produktu

Česká deskovka Krycí jména od firmy Mindok je nenáročná strategie pro všechny, kteří mají rádi zábavu se slovy. Cílem hráčů je uhádnout přesné pozice svých agentů, kteří jsou na hracím plánku rozmístěni pod svými neutrálními krycími jmény. Ty jsou viditelné všem, ovšem místa, kde se nachází, znají pouze dva hlavní špioni (z každého týmu jeden). Vyřčená krycí jména slouží právě pro nápovědy ostatním hráčům. Pod jedním krycím jménem se mohou kromě agentů skrývat náhodní kolemjdoucí, ale i nájemný vrah, na kterého nesmíte narazit!

Česká hra roku 2016

Společenská hra autora Vlaadi Chvátila pochází z naší domoviny a baví hráče jak u nás, tak i v zahraničí. V Německu získala prestižní ocenění „Spiel des Jahres 2016“ a ve stejném roce také titul „Nejlepší párty hra“ ve Velké Británii. Hru vydal v roce 2015 známý výrobce moderních deskových her, firma Mindok.

Objevte v sobě kreativitu!

Ideální hra na procvičení kreativního myšlení. „Vlna: 2“ – i tak může vypadat nápověda hlavního špiona, který má za úkol poskládat slova a pomoci vašemu týmu odhalit identitu všech tajných agentů dřív, než se to podaří vašemu soupeři. Hledání pozice agenta spočívá ve sdělení dvou slov – asociace a počtu slov, na které je asociace vázána. Při své cestě však můžete narazit na náhodné kolemjdoucí, agenty soupeřícího týmu nebo na nájemného vraha! Ti všichni budou komplikovat vaši cestu k vítězství, která znamená nalézt polohu všech agentů svého týmu.

Blesková špionážní strategie

Očekáváte na párty účast až osmi hostů? Pak je to hra přesně pro vás! Samotné hraní jednoho kola nezabere déle jak třicet minut a zapojit do hry můžete i děti od deseti let. Překvapte své přátele originální deskovou hrou a proměňte je v tajné agenty. Na své si při hraní přijdou milovníci napětí, strategie i skládání slov.

Jeden za všechny, všichni za jednoho!

Každý se stane špionem, ale musíte pracovat v týmu, jedině tak je možné soupeře porazit. Dva hlavní špioni z každého skupiny znají jako jediní identitu všech agentů, ostatní hráči pouze krycí jména. Je důležité dát hlavy dohromady a co nejrychleji pomocí nápověd hlavního špiona odhalit všechna potřebná políčka, pod kterými se agenti vašeho týmu skrývají. Ale pozor na to, abyste nekontaktovali nájemného vraha, jelikož tím hra končí.

Top v kategorii