logo
Mindok Duch!

Mindok Duch!

98%
Mindok Duch!
Krátký popis: Parametry Mindok Duch! Popis produktu Velice zábavná hra, která dokonale prověří vaše reflexy a paměť. Je velmi oblí ...
Výrobce: Mindok
Kategorie: Karetní hry
Cena od:   269 Kč
Popis produktu

Parametry Mindok Duch!

Popis produktu

Velice zábavná hra, která dokonale prověří vaše reflexy a paměť. Je velmi oblíbenou hrou pro rodiny, ale i jako párty hra. Cílem je být nejrychlejším hráčem, který sebere správný předmět ve správné barevné variantě. Balení obsahuje pět různobarevných předmětů a hrací karty. Balení je velmi kompaktní, takže si hru můžete vzít kamkoliv s sebou.

Podstata hry

Strašidlo Balduin rádo fotografuje, jenže fotoaparát se mu porouchal a na snímcích se pokaždé objeví stejné předměty, ale v jiných barvách. Pomozte Balduinovi odhalit správné předměty. Na stůl se vyloží pět hracích předmětů, které mají dané barvy. Cílem všech hráčů je jako první sebrat předmět, který je na kartě zobrazen správně nebo ten, který na kartě není vůbec a ani jeho barva.

Skvělý trénink postřehu

Předměty a jejich barvičky vás pěkně zamotají. Bude záležet jen na vašem postřehu, rychlosti a paměti. Bleskurychle musíte vyhodnotit, zda sebrat předmět ve správné barvě či sebrat ten, který tam není. Pokud seberete nesprávný předmět, přicházíte o body, které připadnou hráči, který se trefil.

Dvě varianty hraní

K této párty hře existují hned dvě varianty, a to lehčí a těžší varianta. Lehčí variantou je klasická hra, kde se hráči snaží co nejrychleji sebrat správný předmět. Těžší varianta pak kombinuje sebrání předmětu se zakřičením. Každý špatný úkon je ohodnocen trestným bodem a odevzdáním jedné ze získaných karet.

Top v kategorii