logo
Míč Cars 23cm

Míč Cars 23cm

84%
Míč Cars 23cm
Krátký popis: Popis produktu Míč pro děti Auta je vyroben španělskou firmou Unice a patří mezi standardně velké dětské míče. Dětský míč s průměrem 23 cm udělá ...
Výrobce: Unice
Kategorie: Míče a balónky
Cena od:   99 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Míč pro děti Auta je vyroben španělskou firmou Unice a patří mezi standardně velké dětské míče. Dětský míč s průměrem 23 cm udělá radost chlapcům od 3 let. Pěkný motiv z dětské pohádky Auta (Cars) jistě potěší všechny fanoušky tohoto dětského filmu. Cena je za 1 kus.

Tento míč pro děti je určen zejména pro hru v exteriéru nebo v hale. Je vyroben z kvalitní lesklé gumy a dá se dofouknout obyčejnou pumpou na míče. Rozměrově jde o míč vhodný na vybíjenou a fotbal či různé jiné míčové hry a letní pohybové aktivity, do kterých se mohou zapojit i rodiče. Dětský míč je vhodný i jako milý dárek pro radost a zábavu.

Hra s míčem dětem aktivně zahání nudu, zlepšuje motoriku a pěstuje týmovou spolupráci. Španělská společnost Unice se specializuje na výrobu různých dětských hraček, ale nejznámější je pro své vysoce kvalitní míče s mimořádným leskem. V kategorii dětské míče patří ke světové špičce a vyprodukuje až 150.000 míčů denně.

Recenze Míč Cars 23cm (6)

Top v kategorii