logo
MERKUR MACHINERY SET COMPLETE

MERKUR MACHINERY SET COMPLETE

96%
MERKUR MACHINERY SET COMPLETE
Krátký popis: Popis produktu Ze stavebnice MERKUR Machinery Set Complete můžete postavit pily, soustruhy, vrtačky, brusky a další modely strojních zařízení. S ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Merkur
Cena od:   1 966 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Ze stavebnice MERKUR Machinery Set Complete můžete postavit pily, soustruhy, vrtačky, brusky a další modely strojních zařízení. Stavebnice je vybavena převody a motorkem na pohon postavených modelů. Stavebnice obsahuje velký manuál pro stavbu 80 různých modelů - od nejjednodušších až po ty složitější. Dále je možné pomocí stavebnice demonstrovat pohon kardanovým kloubem, využití korunkového kola atd.

Nejznámější česká hračka Merkur. Merkur vznikl počátkem minulého století v Polici nad Metují. Tradiční česká kovová konstrukční stavebnice, ze které můžete stavět dle své fantazie nebo použít přiložený návod na sestavení nejrůznějších modelů. Všechno můžete sestavit pomocí šroubků a matiček. Tato dnes již retro hračka je stále velmi oblíbená a jistě i dospělí se rádi připojí k dětské hře a vzpomenou si tak s nostalgií na vlastní dětství s tradiční stavebnicí.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

  • Rozměry balení (š v h): 27 x 36 x 8cm
  • Materiál: kov
  • Modelů k sestavení: 80

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 8 let -dm-

Recenze Merkur MACHINERY SET COMPLETE (2)

Top v kategorii