logo
Merkur Flying Wings

Merkur Flying Wings

67%
Merkur Flying Wings
Krátký popis: Popis produktu Stavebnice tradiční české značky Merkur je vynikající hračkou pro tvořivé kreativní děti. Z jednotlivých kovových součástek mohou ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Merkur
Cena od:   899 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Stavebnice tradiční české značky Merkur je vynikající hračkou pro tvořivé kreativní děti. Z jednotlivých kovových součástek mohou zkonstruovat až 40 různých modelů podle přiloženého návodu nebo dle vlastní fantazie. S legendární stavebnicí si malí technici užijí hodiny a hodiny skvělé zábavy. Pokud se zajímáte o novodobější dějiny letectví, určitě vás tato stavebnice nadchne - naleznete zde návod na 40 modelů nejrůznějších letadel, raketoplánů, proudových letadel, návod na prototypy a experimentální letouny.

Nejznámější česká hračka Merkur. Merkur vznikl počátkem minulého století v Polici nad Metují. Tradiční česká kovová konstrukční stavebnice, ze které můžete stavět dle své fantazie nebo použít přiložený návod na sestavení nejrůznějších modelů. Všechno můžete sestavit pomocí šroubků a matiček. Tato dnes již retro hračka je stále velmi oblíbená a jistě i dospělí se rádi připojí k dětské hře a vzpomenou si tak s nostalgií na vlastní dětství s tradiční stavebnicí.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

  • Rozměry balení (š v h): 36 x 27 x 5,5cm
  • Materiál: kov
  • Počet dílků: 640
  • Modelů k sestavení: 40

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 7 let

Recenze Merkur Flying Wings (1)

Top v kategorii