logo
Mega Bloks Mega Skládací hrací stůl s kostkami

Mega Bloks Mega Skládací hrací stůl s kostkami

87%
Mega Bloks Mega Skládací hrací stůl s kostkami
Krátký popis: Popis produktu Mega Bloks fb pracovna malého stavitele Stavebnice Mega Bloks se skládacím stolem Stav si na svých cestách a při tom se uč barvy ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Megabloks
Cena od:   998 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Mega Bloks fb pracovna malého stavitele

Stavebnice Mega Bloks se skládacím stolem

Stav si na svých cestách a při tom se uč barvy a čísla! Vydej se na dobrodružnou cestu napříč rušným centrem města, které sestavíš na přenosném stolečku! Stavební kostičky stav na sebe přímo na stolečku Vytvoř benzínovou pumpu, tržiště i semafory. Potom vyjeď se svým pohyblivým autíčkem do města na projížďku! Nauč se barvy a čísla, spojuj detailně zdobené kostičky nebo počítej ovoce a zeleninu na trhu. Stoleček je skvělý pro rodiny, které jsou stále na cestách. Má skládací nohy, místo pro uskladnění kostiček a praktickou rukojeť, kterou lze snadno uchopit.

Ideální pro děti od 1 do 5 let.

Pracovna malého stavitele je stolní sada Stav a uč se, hraj si a objevuj od Mega bloks! Tento pohodlný stolek je zcela přenosný a za okamžik se změní v pracovnu, kde se vaše dítě může začít učit prostřednictvím nezávislého hraní a interaktivního objevování. Pomocí přiložených speciálně vyrobených kostiček First Builders může vaše dítě stavět cokoliv, co ho napadne přímo na stole. Budujte a skládejte na základnách, které jsou součástí balení a vyjeďte vláčkem kolem dokola pro spoustu zábavy! Ideální i na cesty, jednoduše se složí a je vybaven vnitřním boxem pro kostičky. Vhodné pro děti od 1 do 5 let. Kostičky lehce padnou do malých rukou.

Recenze Mega Bloks Mega Skládací hrací stůl s kostkami (12)

Top v kategorii