logo
Mattel Uno

Mattel Uno

93%
Mattel Uno
Krátký popis: Parametry Mattel Uno Popis produktu Kvalitních karetních her není nikdy dost. Skvěle se hodí pro dlouhé zimní večery ...
Výrobce: Mattel
Kategorie: Karetní hry
Cena od:   123 Kč
Popis produktu

Parametry Mattel Uno

Popis produktu

Kvalitních karetních her není nikdy dost. Skvěle se hodí pro dlouhé zimní večery, ve chvílích nudy, pro návštěvy, nebo klidně i jako dárek pro někoho. Mezi nejoblíbenější a nevyhledávanější hry patří takové, které mají spád, jsou lehce napínavé a především zábavné. Uno je určitě jednou z nich. Principem je přebíjení karet podle barvy a čísla, které se aktuálně nachází lícem navrchu balíčku. Hra obsahuje celkem dvacet pět karet v červené, zelené, modré a žluté barvě, samozřejmostí jsou také divoké karty, přizpůsobitelné karty a jedna speciální. To vše hezky oživí a zpestří hru, o zajímavé zvraty tedy nouze nebude. Vítězem je hráč, který se nejrychleji zbaví všech karet a nezapomene bryskně zvolat heslo „Uno“. Další podrobnosti, fígle a tipy se dozvíte v úplných pravidlech.

Barvy všude kam se podíváte

Už jen barva obalu a grafické zpracování jednotlivých karet vám prozradí, že právě barvy jsou to, co v této hře hraje prim. Hra jako celek je současně dobrým tipem na hezký dárek pro děti například k narozeninám nebo k Vánocům. Navíc je k dostání za sympatickou cenu. Nechte se inspirovat.

Pravidla ve zkratce

Principem této karetní hry je přebíjení karet podle barvy a čísla, které je lícem navrchu balíčku. Hra obsahuje celkem dvacet pět barevných karet, divoké karty, přizpůsobitelné karty a jednu speciální. Právě díky tomu o nečekané zvraty rozhodně nepřijdete. Vítězem je hráč, který se nejrychleji zbaví všech karet a zvolá heslo „Uno“.

Karetní hra do každé rodiny

Kvalitní karetní hra by určitě neměla chybět v žádné rodině. Je ideální pro dlouhé zimní večery, ve chvílích nudy, na dětské oslavy, když vám přijede nečekaná návštěva a vy potřebujete hezky zabavit děti. Karetní hry, které mají spád, jsou zábavné, mají jednoduchá pravidla, jsou vždycky oblíbené. Je to výborná hra i na odreagování.

Top v kategorii