logo
Mattel Monster High Příšerka Draculaura

Mattel Monster High Příšerka Draculaura

99%
Mattel Monster High Příšerka Draculaura
Krátký popis: Popis produktu   Ve škole Monster High začíná nový semestr a každá příšerka se bude snažit zazářit v nejlepším outfitu dle vlastního divokého st ...
Výrobce: Mattel
Kategorie: Panenky a barbie
Cena od:   349 Kč
Popis produktu

Popis produktu

 

Ve škole Monster High začíná nový semestr a každá příšerka se bude snažit zazářit v nejlepším outfitu dle vlastního divokého stylu. Monster High příšerky jsou pohyblivé v ramenou a kolenou, díky čemuž si užiješ ještě více zábavy a můžeš s nimi dělat super strašidelné pózičky a vyprávět děsivý příběh.

Můžeš si vybrat Draculauru, dceru Drákuly v jejích oblíbených šatičkách v růžovočerné barvě se srdíčkovým potiskem nebo elektrizující Frankie Stein, dceru Frankensteina, oblečenou do speciálních šatiček; a děsně krásnou Gigi Grant, dceru Genie, v ustřižených šatech s barevným potiskem. Každá příšerka dokresluje svůj styl pomocí originálních doplňků, které zahrnují jedinečné boty a unikátní kousky, například límcový náhrdelník pro Draculaura, jasně barevné doplňky pro Frankie Stein a roztomilé doplňky pro Gigi Grant. Účesy a detaily na těle prozrazují jejich dokonalé nedokonalosti. Posbírej je všechny!

Sada obsahuje kloubovou panenku s oblečením a doplňky. Příšerky nestojí samy.

  • Věk: 6+
  • Výrobce: Mattel  DKY18 / DKY17 série

 

Recenze Mattel Monster High Příšerka Draculaura (5)

Top v kategorii