logo
Mattel Monster High Gooliope Jellington

Mattel Monster High Gooliope Jellington

94%
Mattel Monster High Gooliope Jellington
Krátký popis: Popis produktu Mattel Monster High Gooliope Jellington CHW59 Nová strašidelná monstrózní postavička je tady! Je to fakt velký horor, a to doslov ...
Výrobce: Mattel
Kategorie: Panenky a barbie
Cena od:   1 049 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Mattel Monster High Gooliope Jellington CHW59

Nová strašidelná monstrózní postavička je tady! Je to fakt velký horor, a to doslova!

Je vyšší než všechna ostatní monstra – GOOLIOPE JELLINGTON měří více než 43 centimetrů!

Bude vyčnívat nejen na každé oslavě a při seznamování se se známými hrdiny z Monster High™, ale i doma na poličce. Do party strašidelných příšerek nyní přibyla nová úžasná monsterka jménem Gooliope Lellington, která vás zaručeně dostane nejen svým stylovým oblečkem, ale především obrovským vzrůstem. Je tak velká, že se ani nevešla do obalu a celý jej roztrhla. 

Příběh Velké Gooliope začíná v cirkuse. Kdosi ji zanechal opuštěnou na schodech a ona rostla a rostla jako z vody, až přerostla všechny ostatní panenky na světě. Protože pochází z kapky, můžeš na její kůži spatřit drobné kapičky rosy.

Gooliope má na sobě oblečené naprosto originální černočervené šaty, zdobené zlatými vzory. Stylový outfit doplňují vhodně zvolené doplňky v podobě vysokých červených střevíčků a překrásné zlaté čelenky. Její lehce zvlněné zlaté vlasy oživují růžové pramínky podél dokonale souměrného obličeje.

S panenkou Gooliope budete středem pozornosti, je totiž jediná svého druhu.

Panenka je vysoká 43 cm a vhodná pro děti od 6 let věku.

Recenze Mattel Monster High Gooliope Jellington (12)

Top v kategorii