logo
Mattel BRB Panenka Barbie 29cm mořská panna kouzelná

Mattel BRB Panenka Barbie 29cm mořská panna kouzelná

100%
Mattel BRB Panenka Barbie 29cm mořská panna kouzelná
Krátký popis: Popis produktu Mattel BRB Panenka Barbie 29cm mořská panna kouzelná Kouzlem sluníčka a kapky vody se objevila duha a z ní vystoupila kouzelná du ...
Výrobce: Mattel
Kategorie: Panenky a barbie
Cena od:   579 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Mattel BRB Panenka Barbie 29cm mořská panna kouzelná

Kouzlem sluníčka a kapky vody se objevila duha a z ní vystoupila kouzelná duhová mořská panna Barbie! Ponoř panenku do vody a sleduj, jak se její ocas třpytí a svítí všemi barvami! Stačí stisknout tlačítko na jejím náhrdelníku a kouzlo je tu! Vezmi ji s sebou do vany nebo do bazénu a velké světelné představení plné barev může začít! Tlačítko funguje stejně kouzelně i bez vody! Barbie duchová mořská panna okouzlí každého hned na počkání, její duhový ocas doplňuje pásek s perlami a jejím nádherným vlasům s růžovým melírem dá vyniknout také mořská korunka! Konečně můžeš snít svůj duhový sen a přehrávat si ho s opravdovou duhovou kráskou, ve vodě i na suchu! Barvy a doplňky se mohou lišit. Hračka se světlem.

Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka. Tuto populární panenku vyrábí společnost Mattel. Většina panenek Barbie a jejich příslušenství je vyráběna v poměru přibližně 1:6. Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala. Barbie má romantický vztah se svým přítelem Kenem (Ken Carson), který se po jejím boku poprvé objevil již v roce 1961 v televizní reklamě.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček.

  • Rozměry balení (š v h): 38 x 35 x 24,5cm
  • Výška panenky: 29cm
  • Materiál: plast
  • Baterie: AG13 (LR44)

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 3 let 

Recenze Mattel BRB Panenka Barbie 29cm mořská panna kouzelná (1)

Top v kategorii