logo
Mattel Barbie nábytek a doplňky

Mattel Barbie nábytek a doplňky

30%
Mattel Barbie nábytek a doplňky
Krátký popis: Popis produktu Užij si slunečný den společně s panenkou Barbie! Tato kolekce se skládá ze tří různých setů nábytku pro zahradní hru s různými té ...
Výrobce: Mattel
Kategorie: Doplňky pro panenky
Cena od:   262 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Užij si slunečný den společně s panenkou Barbie! Tato kolekce se skládá ze tří různých setů nábytku pro zahradní hru s různými tématy – houpací síť, zahradní grilovačka nebo piknik na pláži. Každý set obsahuje klasický nábytek (jako například houpací síť a stůl, gril a židli, nebo slunečník, plážovou židličku a chladicí box), jídlo a různé doplňky. Nechybí ani roztomilý zvířecí kamarád, a to buď štěňátko, nebo koťátko. Když posbíráš všechny tři sety, dosáhne tvá hra s panenkou Barbie nových rozměrů.

  • Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka. Tuto populární panenku vyrábí společnost Mattel. Většina panenek Barbie a jejich příslušenství je vyráběna v poměru přibližně 1:6. Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala. Barbie má romantický vztah se svým přítelem Kenem (Ken Carson), který se po jejím boku poprvé objevil již v roce 1961 v televizní reklamě.
  • Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 19,5 x 27 x 8,5cm
  • Materiál: plast
  • Varianty provedení: plážový piknik, grilování na zahradě, houpací síť

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Recenze Mattel Barbie nábytek a doplňky (1)

Top v kategorii