logo
Mattel Barbie mořská panna

Mattel Barbie mořská panna

49%
Mattel Barbie mořská panna
Krátký popis: Popis produktu V moři panuje podivuhodný rozruch! A mohou za to tyto nové snové mořské princezny! Oceány rozzářily jejich nádherně zdobená těla ...
Výrobce: Mattel
Kategorie: Panenky a barbie
Cena od:   249 Kč
Popis produktu

Popis produktu

V moři panuje podivuhodný rozruch! A mohou za to tyto nové snové mořské princezny! Oceány rozzářily jejich nádherně zdobená těla a každou vlnku, kudy proplouvají, opisují jejich krásné dlouhé vlasy s barevnými melíry. Vzhled každé z mořských princezen je inspirován jejím pohádkovým královstvím. Poznáš, která je z duhového, která ze sladkého a která z drahokamového království? Panenkám nechybí ani senzační doplňky jako náhrdelník s duhovými korálky, živůtek s třpytivým klenotem či ocas „bonbónové“ vládkyně plný sladkostí. V balení najdeš kromě panenky i vyměnitelný pramínek vlasů, díky němuž můžeš své princezně vytvářet pestrobarevné účesy! S těmito mořskými princeznami můžeš vyprávět jakýkoliv příběh! Sesbírej je všechny a rozšiř své moře zábavy.

Balení obsahuje: panenku a odnímatelný pramínek vlasů. Panenky se prodávají samostatně, v závislosti na dostupnosti. Panenka nestojí samostatně. Barvy a doplňky se mohou lišit.

Uvedená cena za 1ks. Požadovanou variantu napište do poznámky v objednávce.

Top v kategorii