logo
Mario Power Tennis

Mario Power Tennis

63%
Mario Power Tennis
Krátký popis: Mario Power Tennis je druhým titulem "New Play Control" - oblíbený Mario Power Tennis přichází z GameCube přepracovaný tak, aby využil možnosti nového ovlád ...
Výrobce: Nintendo
Kategorie: Hry pro Nintendo Wii
Cena od:   299 Kč
Popis produktu

Mario Power Tennis je druhým titulem "New Play Control" - oblíbený Mario Power Tennis přichází z GameCube přepracovaný tak, aby využil možnosti nového ovládání Wii. Tato nová hra umožňuje vybrat si z mnoha postav ze sérií Mario a hráči mohu hrát buď klasický tenis, nebo na tenis zaměřené minihry. Mód turnaje se hraje jak v singlech tak ve čtyřhře a umožňuje zpřístupnit mnoho nových postav, extra miniher a kurtů a také ještě náročnější Turnaj hvězd.

Nový způsob ovládání vám umožní provádět různé údery švihnutím ovladačem Wii Remote v příslušném směru, přičemž je využito ovládání Wii citlivého na pohyb. Hráč nyní může zvýšit sílu svého úderu vyčkáním na naplnění ukazatele a udeřením do míčku v posledním možném okamžiku. Hra nabízí různé úrovně ovládání podle schopností hráče.

Hra nabízí:

Nové ovládání hry vám umožňuje využívat různé údery jednoduchým švihnutím ovladačem Wii Remote.

Váš hráč nyní může zvýšit sílu svého úderu vyčkáním na naplnění ukazatele a udeřením do míčku v posledním možném okamžiku.

Hra nabízí 4 úrovně ovládání – jednoduchou, střední, pokročilou a obtížnou.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg):

Výška (cm):

Šířka (cm):

Hloubka (cm):

Rozměry balení:

  • Hmotnost (kg): 1.000
  • Výška (cm): 25.00
  • Šířka (cm): 10.00
  • Hloubka (cm): 15.00
  • Záruční doba: 36 měsíců
Top v kategorii