logo
Mac Toys velké podlahové pianko klávesy 100 cm

Mac Toys velké podlahové pianko klávesy 100 cm

94%
Mac Toys velké podlahové pianko klávesy 100 cm
Krátký popis: Popis produktu Spoustu zábavy a nekonečné chvíle plné radosti zažijí vaše děti při hře na velkém podlahovém piánu. Úžasná hudební hračka od znám ...
Výrobce: Mac Toys
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   661 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Spoustu zábavy a nekonečné chvíle plné radosti zažijí vaše děti při hře na velkém podlahovém piánu. Úžasná hudební hračka od známého výrobce Mac Toys dosahuje až do velikosti 100cm a nabízí řadu kreativních režimů. Piáno umožňuje dětem vybrat si i z několika hudebních nástrojů. Vás malý hudebník si nyní může složit zcela originální skladbu nejen na piáno, ale také na housle, harmoniku, kytaru, trubku či xylofon. Kromě klasického hraní lze navíc zesilovat nebo zeslabovat zvuk, pustit si demo verzi i nahrát si vlastní melodii a znova si ji pustit.

Hra na podlahové piáno přináší zcela netradiční způsob zábavy. Pomáhá také rozvíjet dětskou kreativitu a motoriku. Váš muzikant se může zábavnou formou naučit rozpoznávat jednotlivé druhy hudebních nástrojů, rozvíjet smysl pro základní melodie a rytmus.

Hračka je vyrobena z odolného a lehkého textilního materiálu, proto je skladná a snadno přenosná. Piáno je napájeno s pomocí tří baterií AA, které chrání plastové pouzdro.

  • Rozměry balení (š v h): 47 x 32 x 8cm
  • Délka pianka: 1m
  • Materiál: textil, plast
  • Baterie: 3x1,5V AA (nejsou součástí)

Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu

Cena je uvedena za 1 kus hračky

Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Recenze Mac Toys velké podlahové pianko klávesy 100 cm (4)

Top v kategorii