logo
LEGO Marvel Super Heroes

LEGO Marvel Super Heroes

88%
LEGO Marvel Super Heroes
Krátký popis: Popis produktu Jedná se voucher, který obsahuje kód ke stažení plné hry do Vaší konzole na paměťovou katru, která je tímto tedy vyžadována. Vžij ...
Výrobce: Warner Bros
Kategorie: Hry pro Playstation Vita
Cena od:   329 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Jedná se voucher, který obsahuje kód ke stažení plné hry do Vaší konzole na paměťovou katru, která je tímto tedy vyžadována.

Vžijte se do role členů týmu "mstitelů", jako je neohrožený Kapitán Amerika, borec Iron Man nebo božský Thor, samozřejmě se ale můžete těšit i na nejlepšího pavučinometače Spider-Mana. Ústřední zápletka hry se točí kolem šíleného boha Lokiho, který se z nejasných důvodů nemůže vrátit do domovského Asgardu, jak by sám chtěl. I proto se spolčí s dosud neodhaleným záporákem. Jo, aby těch zlounů náhodou nebylo málo, na návštěvu zase jednou přiletí přerostlý stařík Galactus.

Jako základna a místo, odkud bychom se měli vypravovat na různé mise a jiná dobrodružství, poslouží americký New York. Stejně jako reálnému městu mu nebudou chybět tak významné oblasti jako netradičně strukturované náměstí Times Square nebo ikonická Socha svobody, z oblasti ryze fiktivních komplexů se můžeme těšit třeba na honosnou Stark Tower. Zajímavý je však převedším fakt, že v průběhu hraní lehne New York popelem a vy budete mít možnost podílet se na jeho zrekonstruování.

Recenze LEGO Marvel Super Heroes (5)

Top v kategorii