logo
LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World

97%
LEGO Jurassic World
Krátký popis: Popis produktu Tak to tu ještě nebylo! Hra LEGO Jurassic World přináší opět nefalšovanou "lego" zábavu, tentokrát však z prostředí J ...
Výrobce: Warner Bros Interactive
Kategorie: Hry pro XBOX 360
Cena od:   399 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Tak to tu ještě nebylo! Hra LEGO Jurassic World přináší opět nefalšovanou "lego" zábavu, tentokrát však z prostředí Jurského parku, který všichni dobře známe - a to díky legendární filmové trilogii z dílny režiséra Stevena Spielberga. Nyní se do Jurského parku můžete podívat i Vy. Díky nevinné LEGO tématice se s Vámi mohou pobavit i Vaše děti!

 

Co si vybavíte, když se řekne Jurský park? Filmová trilogie přinesla mnoho nezapomenutelných a ikonických scén, jako je například ta s rozzuřeným Tyrannosaurem Rexem. Tato i mnohé další scény budou součástí hry. Těšit se můžete na dva ostrovy, na kterých se v průběhu hraní příběhu otevře několik lokací, do nichž budete mít volný přístup a půjde si v nich do detailu prohlížet věci, na něž narazíte během hry třeba jen na chvilku. Lokace budou dostatečně velké na to, abyste je za pět minut nepřeběhli celé, to se nemusíte bát. Hledáte hru, která zabaví celou Vaši rodinu? Hra LEGO Jurassic World je trefa do černého!

 

Možnost lokální kooperace pro dva hráče!

Recenze LEGO Jurassic World (25)

Top v kategorii