logo
Lego Harry Potter 75954 Bradavická Velká síň

Lego Harry Potter 75954 Bradavická Velká síň

98%
Lego Harry Potter 75954 Bradavická Velká síň
Krátký popis: Parametry Lego Harry Potter 75954 Bradavická Velká síň Popis produktu Pro všechny fanoušky Harryho Pottera a tajemné ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   2 099 Kč
Popis produktu

Parametry Lego Harry Potter 75954 Bradavická Velká síň

Popis produktu

Pro všechny fanoušky Harryho Pottera a tajemného světa Bradavic přichází tato stavebnice, díky které si můžete postavit Velkou síň a zažít všechna napínavá dobrodružství Harryho a jeho přátel. Vyzkoušejte si, jaké to je bojovat s Lordem Voldemortem nebo hrozivým baziliškem. Naučte se létat na koštěti. Zkuste připravit přeměňovací lektvar, vyčarujte hůlkou patrona a nebojte se, vaši přátelé Ron, Hermiona, Hagrid a celý profesorský sbor vám jistě pomohou.

Kouzelný svět Bradavic

Nechte se vtáhnout do tajemného světa plného čar a kouzel. Postavte si čtyřpatrovou velkou síň a zažijte uvítací večeři pro žáky školy tak, jak ji znáte z filmového zpracování.

Úžasná dobrodružství

S figurkami Harryho Pottera, jeho kamarádů, učitelů i nepřátel zažijete spoustu napínavého dobrodružství. Vyzkoušejte, jaké to je, létat na koštěti, připravovat magické lektvary nebo bojovat s Lordem Voldemortem a jeho stoupenci. Ale pozor! Může to být nebezpečné.

Příběhy plné magie

Vymýšlení vlastních příběhů u dětí podporuje kreativitu a výrazně rozvíjí fantazii. Stavění vlastního hradu zase procvičuje jemnou motoriku.

Vlastní svět

Díky možnosti dokoupení dalších částí si můžete postavit celý tajemný svět Bradavic.

Top v kategorii