logo
Lego Friends 41318 Nemocnice v Heartlake

Lego Friends 41318 Nemocnice v Heartlake

96%
Lego Friends 41318 Nemocnice v Heartlake
Krátký popis: Parametry Lego Friends 41318 Nemocnice v Heartlake Popis produktu Krásně barevná, propracovaná třípatrová nemocnice ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   2 399 Kč
Popis produktu

Parametry Lego Friends 41318 Nemocnice v Heartlake

Popis produktu

Krásně barevná, propracovaná třípatrová nemocnice s kompletním vybavením děti hezky zabaví na dlouhé chvíle. Mohou pomoci paní doktorce léčit pacienty, převážet je na vozíku, nebo přistávat s helikoptérou. Na jiném patře se naopak mohou postarat o novorozená miminka - nakrmit je, pochovat a dát do houpací postýlky. Děti mohou vymýšlet další a další příběhy o jednotlivých pacientech, jejich příhodách, léčení a uzdravování. Součástí vybavení je i například odlitek ruky, zvětšovací sklo, lahvičky na vzorky, nebo upozornění na mokrou podlahu, přesně tak, jako v klasické nemocnici. Tři figurky dětem zábavnou formou pomohou ve hře. Velké množství jednotlivých dílků dětem rozšíří kreativitu a fantazii, při sestavování zapojí všechny své dovednosti. Navíc vše mohou podle potřeby kdykoli přestavět

Variabilní nemocnice s kompletním vybavením

Sestavování nemocnice bude vaše děti bavit. Navíc ji kdykoli mohou přestavět a dát novou podobu. Díky kompletní výbavě jednotlivých místností se mohou v rámci hry věnovat téměř všem činnostem, jako v klasické nemocnici. Právě proto si hezky vyhrají na dlouhé hodiny, ať už si budou hrát samy, se sourozencem, nebo ve více dětech.

Mini figurky

Součástí jsou tři minifigurky - panenka Olivie v obleku zdravotní sestry, Henry a doktorka Patelová, navíc figurka miminka Oly. Figurky dětem zpříjemní okamžiky hry. Pěkně je vtáhnou do děje, umožní vymýšlet nové a nové příběhy a osudy pacientů, průběh léčby a proces uzdravení.

Hezký a hodnotný dárek

Nechte se inspirovat a udělejte dětem radost krásnou a variabilní stavebnicí, se kterou je bude bavit si hrát. Kvalitní zpracování, velké množství jednotlivých dílků, barvičky, bohaté příslušenství a rozzářená dětská očka vás ujistí o správnosti koupě. Vše je navíc kompatibilní i s dalšími stavebnicemi od značky Lego.

Top v kategorii