logo
LEGO Friends 41314 Stephanie a její dům

LEGO Friends 41314 Stephanie a její dům

100%
LEGO Friends 41314 Stephanie a její dům
Krátký popis: Parametry Lego Friends 41314 Stephanie a její dům Popis produktu Stavebnice dětem nabídne působivý herní zážitek ze ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   1 460 Kč
Popis produktu

Parametry Lego Friends 41314 Stephanie a její dům

Popis produktu

Stavebnice dětem nabídne působivý herní zážitek ze života pěti nejlepších kamarádek – Andrey, Emmy, Miy, Olivie a Stephanie. Děti mohou prostřednictvím bohatě vybaveného domečku nahlédnout do jejich všedních životů, do domova a do míst, kde si spolu kamarádky hrají. Mohou si sami vymýšlet nové příhody. Kromě mini postaviček a rozmanitého vnitřního vybavení stavebnice obsahuje i několik doplňků, které hru hezky ozvláštní, jako například nádobí, jídlo, květiny, vysavač pro běžný úklid, houpačka, která se opravdu houpe aj. Nechte se zlákat a kupte vašim dětem stavebnici, která je opravdu bude bavit a se kterou se zabaví na dlouhé hodiny. Domeček a jednotlivé komponenty jsou hezky propracované, krásně barevné a snadno složitelné. Samozřejmostí je i srozumitelný a podrobný návod.

O zábavu nebude nouze

Stephanie je vášnivou pekařkou, a tak většinu svého času tráví v kuchyni. Přidejte se ke Stephanie a pomozte ji upéct dort a uklidit dům před chystanou oslavou s přáteli. Pomozte také jejímu tatínkovi Jamesovi vysát předsíň a nakrmit králíčka Chili. Když se vydáte po schodech do dalšího patra, najdete v kanceláři maminku Alici. Nechte maminku pracovat, vydejte se do ložnice a připravte se na setkání s přáteli!

Prozkoumávání domečku je bude bavit

Domeček obsahuje kuchyni s klenutým oknem, otevírací lednici i troubu. V obývacím pokoji naleznete televizi a opodál točité schodiště, které vede do dalšího patra, kde se nachází ložnice se zahnutým balkónem, sprchou a pracovnou. Samozřejmostí je houpací křeslo na verandě, králíkárna s malým králíčkem na zahradě a poštovní schránka.

Mini figurky a další doplňky

Set obsahuje tři mini figurky panenek: holčičku Stephanie, tatínka Jamese a maminku Aliciu, k tomu navíc figurku malého králíčka Chiliho. Součástí jsou i doplňky, jako například koláč, dva muffiny, pánvička, tři talíře, miska, nádobí, sklenice, vysavač, šampón, parfém, kartáč, dva časopisy, košík, mrkev, květiny, váza aj.

Top v kategorii