logo
Lego Duplo 2304 Velká podložka na stavění

Lego Duplo 2304 Velká podložka na stavění

94%
Lego Duplo 2304 Velká podložka na stavění
Krátký popis: Parametry Lego DUPLO 2304 Velká podložka na stavění Popis produktu Kostky jsou základ každého stavitele, ale bez poř ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   269 Kč
Popis produktu

Parametry Lego DUPLO 2304 Velká podložka na stavění

Popis produktu

Kostky jsou základ každého stavitele, ale bez pořádné podložky na stavění to prostě není ono! Tato čtvercová podložka nabízí dostatečně velké rozměry, takže se výborně hodí i pro velké stavby. Svou sytě zelenou barvou připomíná trávník, proto na ni můžete nechat vyrůst cokoliv od rodinného domku až po zoologickou zahradu. Fantazii se zkrátka meze nekladou! Podložku lze kombinovat s jakýmikoliv stavebnicemi Lego DUPLO a je vhodná i pro menší děti.

Kvalitní základy

Velká podložka nesmí chybět ve výbavě žádného malého stavitele či stavitelky. Nabízí totiž dostatečně pevné základy pro jakoukoliv stavbu. Postavené výtvory také dítěti můžete snadněji schovat pro další hraní.

Univerzální a velká

Podložka má zelenou barvu připomínající například trávník, praktický čtvercový tvar s rozměry 38,1 x 38,1 centimetrů, které umožňují realizovat i ty největší stavby. A nemusíte se přitom bát, že by se zřítily.

I pro nejmenší

Podložka byla navržena tak, aby byla bezpečná a snadno použitelná i pro nejmenší stavitele ve věku od 1,5 roku. Součástí nejsou žádné kostky, ale lze ji používat v kombinaci s jakoukoliv stavebnicí Lego DUPLO.

Top v kategorii