logo
LEGO DUPLO 10848 Moje první kostky

LEGO DUPLO 10848 Moje první kostky

98%
LEGO DUPLO 10848 Moje první kostky
Krátký popis: Parametry Lego DUPLO 10848 Moje první kostky Popis produktu Nechte rozvíjet představivost svého dítěte a pořiďte mu ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   371 Kč
Popis produktu

Parametry Lego DUPLO 10848 Moje první kostky

Popis produktu

Nechte rozvíjet představivost svého dítěte a pořiďte mu sadu kostek Lego DUPLO obsahující 80 dílů. Všechny kostky byly vytvořeny na míru dětským stavitelům, takže jsou pohodlné a bezpečné pro malé ručičky. Součástí balení jsou barevné kostky různých tvarů a velikostí, které může malý stavitel či stavitelka kombinovat s oboustrannými zdobenými kostkami a vrtulí. Spolu se svými potomky můžete z kostek postavit takřka cokoliv, záleží jen na vaší fantazii. Pokud byste přece jen potřebovali inspiraci, naleznete v balení nápady na stavění.

Hraje všemi barvami

Stavebnice obsahuje celkem 80 dílků od běžných kostek v různých barvách až po speciální oboustranně zdobené kostky, které slouží třeba jako oči. Budoucím pilotům udělá radost vrtule k postavení vrtulníku či letadla.

Podle fantazie či návodu

Rozvíjejte fantazii svých dětí a nechte je ze stavebnice postavit, cokoliv je zrovna napadne – ať už si vyberou domek, zvířátko nebo květinu, o zábavu budou mít postaráno. A nebo můžete využít kartičky s nápady na některé stavby.

Pro nejmenší stavitele

Tato sada kostek byla navržena pro stavitele už od 1,5 roku a obsahuje proto výhradně dílky, které jsou určeny pro malé dětské ručičky. Později můžete sadu rozšířit o jakoukoliv další stavebnici Lego DUPLO.

Top v kategorii