logo
Lego Duplo 10572 Box plný zábavy

Lego Duplo 10572 Box plný zábavy

96%
Lego Duplo 10572 Box plný zábavy
Krátký popis: Parametry Lego Duplo 10572 Box plný zábavy Popis produktu Tahle stavebnice bude vaše děti bavit. Nabídne zábavu, mož ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   569 Kč
Popis produktu

Parametry Lego Duplo 10572 Box plný zábavy

Popis produktu

Tahle stavebnice bude vaše děti bavit. Nabídne zábavu, možnost kreativního vyžití a zapojení fantazie. Děti mohou stavět, objevovat a zároveň procvičovat počítání. Stylový box totiž kromě podvozku, dvou otevíracích oken, figurky pejska a chlapečka, obsahuje také barevné kostičky, z nichž některé jsou zdobené čísly a jiné zase obrázky. Za zmínku jistě stojí i box, který děti mohou využít pro uložení stavebnice, nebo čehokoli jiného. Jeho design se stane vítanou součástí dětského pokojíčku. Tvar, kvalita a zpracování všech kostiček je plně přizpůsobeno pro malé dětské ručičky. Stavebnice je vhodná pro děti od roku a půl, do pěti let. Je to vděčná hračka, protože se dětem bude líbit a budou si s ní často a s nadšením hrát. Neváhejte ji rozšířit i o další komponenty z kolekce Lego Duplo.

Obsah boxu

Vaše dítko se může těšit na skutečně pestrý mix jednotlivých dílků. Box obsahuje barevné kostičky, z nichž některé jsou navíc s čísly a některé s obrázky, dvě otevírací okna, podvozek pro sestavení autíčka se zaoblenými rohy a otáčecími koly, figurku roztomilého pejska a chlapečka.

Krásná stavebnice pro naše nejmenší

Stavebnice, která hezky rozvine kreativitu, představivost a motoriku vašich dětí, přesně taková je stavebnice Lego Duplo. Děti mohou stavět, přestavovat a vymýšlet nové věci. Z obsahu boxu mohou postavit autíčko, domeček, ohrádku pro pejska, nebo cokoli dalšího, co budou chtít.

Přednosti této stavebnice

Hezky zabaví malé batole, i školáka. Díky dostatku jednotlivých dílků stavba pěkně přibývá, takže výsledek stavění je rychle viditelný. Naprostou samozřejmostí je kompatibilita s ostatními stavebnicemi Lego Duplo. Kostičky jsou precizně zpracované a hezky do sebe zapadají.

Top v kategorii