logo
Lego Classic 10698 Velký kreativní box

Lego Classic 10698 Velký kreativní box

96%
Lego Classic 10698 Velký kreativní box
Krátký popis: Parametry Lego Classic 10698 Velký kreativní box Popis produktu Nenechte se omezovat návody a postavte si to, co vás ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   1 069 Kč
Popis produktu

Parametry Lego Classic 10698 Velký kreativní box

Popis produktu

Nenechte se omezovat návody a postavte si to, co vás baví. Ať už je to domek, auto nebo zvíře, Velký kreativní box Lego to nechá jen na vaší fantazii. Součástí sady jsou kostky různých velikostí a barev, ale nesmí chybět ani rozmanité množství speciálních dílů. Pokud chcete postavit dům či hrad, určitě se neobejdete bez oken a dveří. Láká vás spíš bagr nebo motorka? To se vám budou určitě hodit kola! Box je vhodným základem pro úplné začátečníky, ale i jako rozšiřující sada k jiným stavebnicím Lego. A je dodáván v praktické plastové krabici, kam můžete kostky po každém hraní uklidit.

Kostky všude, kam se podíváte

Velký kreativní box obsahuje 790 dílků, a to od běžných kostek ve 33 barvách až po speciální součástky, jako jsou okna, dveře a kola.

Co si postavíte dneska?

Nenechte se omezovat návody a raději upusťte uzdu své fantazie. Z univerzální sady kostek můžete postavit cokoliv vás zrovna napadne.

Pro nováčky i profíky

Možná je to vaše první stavebnice, možná už jste ostříleným „stavbařem“ kostek Lego a jen potřebujete rozšířit svou sbírku.

A je uklizeno!

Sadu dostanete v praktickém plastovém boxu, kam můžete kostky po každém hraní uklidit. Už se vám tak nestane, že byste nějaký důležitý dílek ztratili!

Top v kategorii