logo
LEGO City 60141 Policejní stanice

LEGO City 60141 Policejní stanice

96%
LEGO City 60141 Policejní stanice
Krátký popis: Parametry Lego City 60141 Policejní stanice Popis produktu Pokud chcete vaše dítko potěšit, hledáte inspiraci na dár ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   1 998 Kč
Popis produktu

Parametry Lego City 60141 Policejní stanice

Popis produktu

Pokud chcete vaše dítko potěšit, hledáte inspiraci na dárek, nebo ho chcete smysluplně zabavit, pak je stavebnice Lego jistě dobrou volbou. Obdobné stavebnice díky své rozmanitosti v dětech probouzejí zájem o hru, podporují jejich kreativitu, fantazii a představivost. Vymýšlet příhody, osudy a zážitky jednotlivých aktérů je bude bavit. Je jedno, jestli si budou hrát samy, nebo s kamarády. Hezky zpracovaná, kompletně vybavená třípatrová policejní stanice nabídne kromě jiného vězeňskou celu s funkcí výbuchu stěny, kanceláře, hlídací věž, garáže s nářadím, policejní auto a motorku, vůz na převážení zločinců, helikoptéru a další. Nedílnou součástí jsou také figurky jednotlivých policistů, zločinců a figurka policejního psa. Hra plná napětí, zajímavých náhod a nečekaných zvratů může začít.

Kompletně vybavená policejní stanice

Základem stavebnice je velkoryse pojatá prostorná třípatrová policejní stanice s kompletním vybavením. Kromě jiného v ní najdete vězeňskou celu s funkcí výbuchu stěny, kanceláře, hlídací věž, garáže s nářadím, policejní auto a motorku, vůz na převážení zločinců, helikoptéru a další.

Detailně propracované figurky

Figurky hezky umocní a prohloubí zážitek ze hry. Čtyři policisté, tři zločinci a policejní pes v dětech podpoří kreativitu a fantazii a dají vzniknout nespočtu rozmanitých příhod s nečekaným koncem.

Tradice, kvalita a zábava, která funguje

Stavebnice je opravdu kvalitní, propracovaná do posledního detailu, s mnoha dílky, které se dobře skládají a hezky do sebe zapadají. Se vším vám ochotně pomůže pečlivě sestavený návod.

Top v kategorii