logo
Lego CITY 60110 Hasičská stanice

Lego CITY 60110 Hasičská stanice

97%
Lego CITY 60110 Hasičská stanice
Krátký popis: Parametry Lego City 60110 Hasičská stanice Popis produktu Kompletně vybavený požární dům se třemi podlažími a požárn ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   2 699 Kč
Popis produktu

Parametry Lego City 60110 Hasičská stanice

Popis produktu

Kompletně vybavený požární dům se třemi podlažími a požární tyčí, speciálním autem šéfa hasičů, požárním vozem s vysokozdvižnou plošinou i helikoptérou. Stavebnice vám celkově nabídne devět kombinací hlavního požárního domu a garáží. Nesmíme opomenout ani šest mini figurek v podobě čtyř hasičů, jedné hasičky, pana prodavače ve stánku s párky v rohlíku a nechybí ani roztomilý pejsek. Váš malý hrdina si může vyzkoušet, jaké to je hasit požár třeba právě ve stánku s párky v rohlíku, nebo rychlou jízdou přispěchat na jiné místo požáru. Speciální vystřelovací hadice bryskně uhasí oheň, nápomocná bude i vysokozdvižná plošina, nebo moderní helikoptéra.

Kvalitní, odolná a nadčasová stavebnice

Velká stavebnice s mnoha dílky vám celkově nabídne devět kombinací hlavního požárního domu a garáží. Vše perfektně sedí a zapadá do sebe, vaše dítko si se stavbou jistě poradí samo. Pokud by i přesto cokoli potřebovalo, pečlivě sestavený tištěný návod pomůže.

Zábava na dlouhé hodiny

Vaše dítě si se stavebnicí vyhraje stejně dobře samo, jako v partě svých kamarádů. Díky mnoha dílkům, figurkám a několikapatrové hasičské stanici si každý najde tu svou zábavu. Děti mohou fantazírovat a zároveň se snažit být užiteční a důmyslně k požáru přispěchat co možná nejrychleji. O zajímavé zápletky jistě nebude nouze.

Super tip na prima dárek

Ať už váháte, čím podarovat vaše dítko k narozeninám, nebo k Vánocům, tahle stavebnice se jistě vyplatí ve více ohledech. Je kvalitně zpracovaná, obsahuje mnoho dílků, je variabilní, kompatibilní i s ostatními stavebnicemi Lego, nabídne zábavu, podporuje představivost, rozvíjí jemnou motoriku a myšlení.

Top v kategorii