logo
LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox

LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox

96%
LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox
Krátký popis: Parametry Lego BOOST 17101 Creative Toolbox Popis produktu Kreativní sada nabízí neskutečné množství zábavy. Sestavi ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Lego
Cena od:   3 409 Kč
Popis produktu

Parametry Lego BOOST 17101 Creative Toolbox

Popis produktu

Kreativní sada nabízí neskutečné množství zábavy. Sestavit si vlastní model a programováním jej přivést k životu je jistě snem každého malého montéra. Pět modelů, které jsou plně funkční a nabízí spoustu zvukových efektů i pokročilých technologií, zabaví vaše děti na dlouhé hodiny. Zároveň je ale také rozvíjí a vzdělávají. Při sestavování se děti musí naučit pečlivě postupovat dle návodu a zapojit logický rozum i obrazovou představivost. Odměnou jsou jim roboti, kteří ochotně plní každé jejich přání.

Unikátní stavebnice

Sestavujte a programujte! To je základem této interaktivní stavebnice, díky které přivedete k životu pět plně funkčních modelů s pokročilými technologiemi, jako jsou senzory vzdálenosti, pohybu, barev a náklonu, nebo zvukové efekty. Díky obrovskému množství funkcí zabaví vaše děti na dlouhé hodiny. Zároveň u nich maximálně rozvíjí prostorovou představivost, logické uvažování i jemnou motoriku.

Robot Vernie

Naprogramujte si svého vlastního robota, který vám splní každé vaše přání. Roztomilý robot Vernie mluví česky, jezdí i tančí. Také vnímá barvy, vzdálenost nebo pohyb. Je to prostě chytrý robot. A dokáže se i bez problému ubránit, má totiž pružinový vystřelovač, který se nebojí v případě nebezpečí použít.

Kocour Frankie

Mazlivý kyberkocour Frankie je snem každé malé holčičky. Miluje, když ho někdo hladí, to se potom slastně protahuje a vrní. Jako odměnu mu můžete dát rybí kost nebo mléko. Velmi dobře ovládá hru na harmoniku. Ale pozor - za ocásek netahat!

AutoBuilder

Pro všechny malé techniky je Autobuilder tím pravým. Dokáže totiž postavit cokoliv, na co jen pomyslíte. Stačí ho jen sestavit a správně naprogramovat.

Guitar4000

Vášniví muzikanti, zbystřete! Sestavte si plně funkční kytaru a můžete začít cvičit své dovednosti.

M.T.R.4

Multifunkční vozítko pro vás zařídí každou maličkost. Dokáže splnit spoustu pořádně náročných úkolů.

Top v kategorii