logo
Legler zatloukadlo Zatloukej ptáka

Legler zatloukadlo Zatloukej ptáka

88%
Legler zatloukadlo Zatloukej ptáka
Krátký popis: Popis produktu Dřevěné hračky pro kluky Rozměry: 20x12x12 cm Věk: 1,5+ Barevná zatloukávací hra z masívního dřeva a překližky. Všetečn ...
Výrobce: Small foot
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   369 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěné hračky pro kluky

  • Rozměry: 20x12x12 cm
  • Věk: 1,5+

Barevná zatloukávací hra z masívního dřeva a překližky. Všetečné ptáky se na jedné straně zatloukají a na druhé už zase vykukují. Zábavný a hravý způsob, jak trénovat motoriku.

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Recenze Legler zatloukadlo Zatloukej ptáka (2)

Top v kategorii