logo
Legler vláček abeceda lokomotiva barevná

Legler vláček abeceda lokomotiva barevná

41%
Legler vláček abeceda lokomotiva barevná
Krátký popis: Popis produktu Dřevěné hračky - Vláček abeceda - Lokomotiva Rozměry: 7x3x5,5 cm Vě: 3+ Vláček je vhodný na všechny druhy vláčkodráh. L ...
Výrobce: Small foot
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   25 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěné hračky - Vláček abeceda - Lokomotiva

  • Rozměry: 7x3x5,5 cm
  • Vě: 3+

Vláček je vhodný na všechny druhy vláčkodráh. Lokomotiva může být součástí vláčku, který vytvoříte z vagónků písmenek abecedy.

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Top v kategorii