logo
Legler Prkno na balancování

Legler Prkno na balancování

100%
Legler Prkno na balancování
Krátký popis: Popis produktu LEGLER - BALANČNÍ MOTORICKÁ ÚSEČ   Postav se na balanční prkno a vyzkoušej svou rovnováhu, cit k pohybu a koordinaci těla! Skvělá ...
Výrobce: Small foot
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   641 Kč
Popis produktu

Popis produktu

LEGLER - BALANČNÍ MOTORICKÁ ÚSEČ  

Postav se na balanční prkno a vyzkoušej svou rovnováhu, cit k pohybu a koordinaci těla! Skvělá motorická hračka por děti i dospělé.

Nohy se umístí na vyznačená pole a poté je zapotřebí dokutálet 3 barevné kuličky do vyznačeného otvoru. Jednodušší variantou bude pouhé udržení se na balančním prkně po co nejdelší dobu a odvážnější si mohou i zavázat oči:)  

Během hry dochází k procvičení rovnováhy a koordinaci pohybů, soustředění a trpělivosti. Děri se skvěle zabaví jak doma, venku na zahradě nebo i ve školním družinách nebo ve škole.  

Rozměry:

  • 45 x 30 x 6 cm,
  • váha: 1,26 kg.

 

Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Legler řady Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.  

Zboží zabalné v barevné, kartonové krabici, která je vhodná jako dárkové balení.

Určeno dětem od 3 let. Hračka má bezpečnostní certifikát CE a splňuje normu EN 71.

Země původu: Německo.

Recenze Legler Prkno na balancování (2)

Top v kategorii