logo
Legler motorická dřevěná kosta

Legler motorická dřevěná kosta

55%
Legler motorická dřevěná kosta
Krátký popis: Popis produktu LEGLER - MOTORICKÁ KOSTKA 2v1   Oblíbená motorická kostka pro nejmenší děti. Krásné barvy a veselé provedení ihned upoutá jejich ...
Výrobce: Legler
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   585 Kč
Popis produktu

Popis produktu

LEGLER - MOTORICKÁ KOSTKA 2v1  

Oblíbená motorická kostka pro nejmenší děti. Krásné barvy a veselé provedení ihned upoutá jejich pozornost, kvalitní zpracování a důrazem na detail a bezpečnost zase potěší všechny rodiče.

Součásti balení je 8 dřevěných figurek zvířátek, které děti vkládají do správných otvorů. Zvířátka lze vytáhnout přes vyklápěcí stěnu. Na děti čeká i labyrint, na kterém si dobře procvičí jemnou motoriku a logické myšlení - jednotlivé zvířátka je potřeba přesunout na správná místa.  

Rozměry:

  • 20 x 20 x 21 cm,
  • váha: 2 kg.

Zabaleno v krásné barevné, kartonové krabci, která je vhodná jako dárkové balení.  

Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Legler řady Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.  

Určeno dětem od 2 let a má bezpečnostní certifikát CE a splňuje normu EN 71. Vyrobeno v Německu.

Top v kategorii