logo
Legler dřevěný Kufřík s nářadím De Luxe

Legler dřevěný Kufřík s nářadím De Luxe

76%
Legler dřevěný Kufřík s nářadím De Luxe
Krátký popis: Popis produktu Kufřík dřevěné nářadí Deluxe  Rozměr: 36x26x8 cm Věk: 8+ Kufřík Deluxe je vyvrcholem všech dřevěných kufříků s nářad ...
Výrobce: Small foot
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   799 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Kufřík dřevěné nářadí Deluxe

  •  Rozměr: 36x26x8 cm
  • Věk: 8+
  • Kufřík Deluxe je vyvrcholem všech dřevěných kufříků s nářadím: Závěsná dřevěná krabice s 48 díly pro malé domácí kutily! V kufříku Deluxe najdete všechno potřebné dřevěné i kovové nářadí potřebné pro všechny druhy prací a oprav. Najdete v něm klíče, šroubováky, pilu, nůžky, dláto, tesařskou tužku, šestihranný klíč, kladivo a další! Každá položka má své místo v kufru, všechny díly jsou vybaveny pojistkami, které je na svém místě drží.

Kufřík nově neobsahuje imbusy a pinzetu.  

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Recenze Legler dřevěný Kufřík s nářadím De Luxe (33)

Top v kategorii