logo
Legler Classic Violin

Legler Classic Violin

90%
Legler Classic Violin
Krátký popis: Popis produktu LEGLER - DĚTSKÉ HOUSLE   Klasické housle pro malé milovníky hudby. Tělo houslí je plastové, avšak jejich dřevěný dekor působí vel ...
Výrobce: Legler
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   370 Kč
Popis produktu

Popis produktu

LEGLER - DĚTSKÉ HOUSLE  

Klasické housle pro malé milovníky hudby. Tělo houslí je plastové, avšak jejich dřevěný dekor působí velice věryhodně. Struny houslí jsou rovněž plastové, součásti balení je černý smyčec.

Hračka je určená pro rozvíjení hudebního talentu děti a jejich sluchového vnímání. Je ideální pro procvičení jemné motoriky.

Detailní zpracování s důrazem a pěkný zvuk - to vše v německé produkci firmy Legler, která patří mezi jedničky na trhu nejen s dřevěnými hračkami.  

Rozměry:

  • 49 x 17 x 7 cm,
  • váha: 0,6 kg.

 

Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Leglerřady Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.  

Určeno dětem od 4 let, má bezpečnostní certifikát CE a splňuje normu EN 71. Vyrobeno v Německu.

Recenze Legler Classic Violin (1)

Top v kategorii