logo
Lamaze Štěkající štěně

Lamaze Štěkající štěně

90%
Lamaze Štěkající štěně
Krátký popis: Lamaze Štěkající štěně  Totoštěkající štěně je vyrobeno z mnoha různých materiálů, které stimulují hmatové receptory. Pestré barvy a černobílé kontras ...
Výrobce: Lamaze
Kategorie: Pro nejmenší
Cena od:   335 Kč
Popis produktu

Lamaze Štěkající štěně 
Totoštěkající štěně je vyrobeno z mnoha různých materiálů, které stimulují hmatové receptory. Pestré barvy a černobílé kontrastní vzory pak napomáhají rozvíjení zraku. Po  zmáčknutí  čumáku začne štěně štěkat a funět. Elektronický zvukový systém umožňuje až několik set přehrátí.
Vaše dítě si také oblíbí celou řadu šustivých a cinkavých zvuků - uši šustí, bříško píská, některé nohy cinkají, jiné mají v sobě ukryty různé tvary pro stimulaci hmatu.
Když se s pejskem zatřese, začne chrastit.
Charakteristický tvar očí využívající efektu „focal point“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace.
Díky novému Lamaze klipu hračku snadno připevníte na dětskou postýlku, stříšku kočárku nebo k přenosné autosedačce.
Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní.
Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.

U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Kojenecké hračky od firmy LAMAZEuspokojí maximálně všechny dětské potřeby!

Top v kategorii