logo
KidKraft Zámek LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ

KidKraft Zámek LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ

95%
KidKraft Zámek LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ
Krátký popis: Popis produktu Rozměry: 116x61x43 cm Věk: 3+ Kidkraft zámek Ledové království Pohádka Frozen - Ledové království od Disney okouzlila m ...
Výrobce: KidKraft
Kategorie: Domečky pro panenky
Cena od:   3 695 Kč
Popis produktu

Popis produktu

  • Rozměry: 116x61x43 cm
  • Věk: 3+

Kidkraft zámek Ledové království

Pohádka Frozen - Ledové království od Disney okouzlila mnoho malých slečen. Pojďte společně s nimi prožít příběh Anny a Elzy přímo v pokojíčku. Zámek nabízí mnoho zákoutí a malá princezna si tak může vše umístit dle svých představ.

Zámek Ledové království je vyroben z kvalitního dřeva, dobře se skládá. Obsahuje vše dle obrázku.

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě. Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Recenze KidKraft Zámek LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ (1)

Top v kategorii