logo
Kidkraft hrací set potraviny 115 ks

Kidkraft hrací set potraviny 115 ks

82%
Kidkraft hrací set potraviny 115 ks
Krátký popis: Popis produktu Sada obsahuje 115 kusů potravin Vyrobeno z kvalitního plastu Materiál z kterého je sada vyrobena se snadno udržuje ...
Výrobce: KidKraft
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   790 Kč
Popis produktu

Popis produktu

  • Sada obsahuje 115 kusů potravin
  • Vyrobeno z kvalitního plastu
  • Materiál z kterého je sada vyrobena se snadno udržuje
  • Luxusní provedení, použity jen zdravotně nezávadné materiály
  • váha 1,2kg

Kvalitní dětský plastový set potravin od firmy KidKraft.

Tato dětská 115 dílná sada se skvěle hodí k jakékoliv kuchyňce z naší nabídky dětských kuchyňek. Sada je určená všem malým hospodyňkám a jejich kamarádkám.  

Bezpečnost hraček pro děti EN71 Standard, Splňuje veškeré směrnice EU

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Set potravin z plastu

Věk: 3+ 

Recenze Kidkraft hrací set potraviny 115 ks (4)

Top v kategorii