logo
Janod Auto montážní Nákladní s nářadím barevné

Janod Auto montážní Nákladní s nářadím barevné

45%
Janod Auto montážní Nákladní s nářadím barevné
Krátký popis: Popis produktu JANOD dřevěná stavebnice auto Redmaster Bricolo je pěkná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěná hračka má pestr ...
Výrobce: janod
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   659 Kč
Popis produktu

Popis produktu

JANOD dřevěná stavebnice auto Redmaster Bricolo je pěkná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěná hračka má pestrobarevné provedení, tvoří ho 17 dílků, mezi nimiž se najdou i dřevěné pracovní nástroje. Auto má v přední části praktickou šňůrku na tahání. Dřevěná skládačka je skvělá hračka pro malé mistry, milovníky autíček a pro děti, které se rády procházejí po čerstvém vzduchu s hračkou v ruce. Kluci si mohou vlastnoručně poskládat autíčko a vydat se na dobrodružné cesty. Dřevěná hračka rozvíjí nejen motoriku a zručnost dětí, ale i fantazii a představivost. Dětské dřevěné autíčko je nadčasová dřevěná hračka, je vyrobeno z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jeho jedinečný design, realistické provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ním rád zahraje každý malý chlapeček. Také je to ideální společník pro děti na procházky po čerstvém vzduchu.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky JANOD mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevěné skládačky JANOD navíc posilují svalstvo na rukou a děti získávají jistou mechanickou zručnost. Dřevo na hračkách JANOD je ošetřeno tak, aby se neštípilo. JANOD je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

JANOD je renomovaný francouzský výrobce zabývající se výrobou prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti JANOD splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky JANOD charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu tohoto francouzského výrobce dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti dřevěné autíčko ze 17 dílků se šňůrkou na tahání v pěkném barevném provedení dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC) vhodné pro děti od 2 do 4 let ze zdravotně nezávadných materiálů a barev rozvíjí jemnou a hrubou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii, posiluje svalstvo na rukou děti se učí jak fungují a na co slouží pracovní nástroje ideální na procházky po čerstvém vzduchu splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí kvalitní francouzský výrobek

Top v kategorii