logo
Injustice 2

Injustice 2

80%
Injustice 2
Krátký popis: Popis produktu Injustice 2 je našlapané pokračování oblíbené bojovky Injustice: Gods Among Us, které vám umožní si zahrát za vaše oblíbené DC hr ...
Výrobce: Warner Bros Interactive
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Cena od:   449 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Injustice 2 je našlapané pokračování oblíbené bojovky Injustice: Gods Among Us, které vám umožní si zahrát za vaše oblíbené DC hrdiny. Injustice 2 oživí masivní výběr známých super hrdinů a super lotrů.

Ikonické postavy světa DC comics si budete moci přizpůsobit díky unikátnímu a mocnému vybavení, které získáte během hraní.

Navíc (oproti prvnímu dílu) můžete převzít kontrolu nad vzhledem svých postav, způsobem boje a jejich dalším směřováním a vývojem.

Hlavní rysy PS4 Injustice 2:

  • Každý souboj definuje vaši postavu bojovníka.
  • Masivní roster DC hrdinů: Massive Roster of DC Characters: Můžete si vybrat z doposud největšího rosteru, který byl kdy nabídnut v bojové hře - od klasických oblíbenců, jako je Batman, Superman, The Flash, Aquaman, Wonder Woman a Blue Beetle, až po ohromující nové zloduchy, jako je Atrocitus nebo Gorilla Grodd.
  • Epický příběh jako ze stříbrného plátna: Injustice 2 je pokračováním příběhu ze hry Injustice: Gods Among Us, kde se Batman a jeho spojenci pokoušejí o nastolení klidu ve společnosti.
  • Vytvořeno studiem NetherRealm, tvůrci best selleru a mnohokrát oceněné franšízy Mortal Kombat.
  • Různorodé, dech beroucí lokace, které díky novému enginu utvářejí soudržný, volně průchozí svět. Životem kypící svět, ve kterém každá postava prožívá vlastní příběh a zabývá se vlastními záležitostmi. Hráčova rozhodnutí ovlivňují vztahy s obyvateli herního světa a ve vztahu k hlavní příběhové linii zpřístupňují, nebo naopak uzavírají další herní možnosti. Jedinečné úkoly, které jsou do větší míry propojené s hlavní příběhovou linií. Už žádné úkoly typu „FedEx“.
  • Počet hráčů: 2
  • Online multiplayer: ANO (2-10)
  • Podporované příslušenství: Dualshock 4, PS Vita Remote Play Supported, PS4 Pro
  • Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.

Doporučený věk: (Rating PEGI)

Trailer / gameplay k Injustice 2

Minimální konfigurace hry Injustice 2 pro PS4: (minimum system requirements) konzole SONY PlayStation 4, HDD 27,39GB, Dualshock 4, pro hru po síti je vyžadováno internetové připojení a placená služba PLAYSTATION PLUS

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Injustice 2 

In justice, Injustice 2

Recenze Injustice 2 (8)

Top v kategorii