logo
Hot Wheels Ultimátní mega garáž

Hot Wheels Ultimátní mega garáž

93%
Hot Wheels Ultimátní mega garáž
Krátký popis: Popis produktu Mattel Hot Wheels Super ultimátní mega garáž  Hot Wheels přináší svým fanouškům nečekanou zábavu v mega husté garáži se stočtyřic ...
Výrobce: Mattel
Kategorie: Autodráhy
Cena od:   2 985 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Mattel Hot Wheels Super ultimátní mega garáž 

Hot Wheels přináší svým fanouškům nečekanou zábavu v mega husté garáži se stočtyřiceti parkovacími místy. Víceúrovňová garáž má pro spojení jednotlivých pater zakomponovaný motorizovaný výtah. Kluci mohou v tomto výtahu přepravovat čtyři přiložená autíčka této sady nebo mohou sáhnout po svých stávajících sbírkách a umístnit do výtahu až dvacet tři autíček najednou.

Devadesát centimetrů vysoká garáž má věž, na kterou s oblibou šplhá gorila, která se baví shazováním autíček z výtahu. Pokud chtějí kluci před gorilou utéci měli by věž chránit. Pro únik mají k dispozici i tryskáč, do kterého lze umístnit dvě auta. Ten poslouží i v klidných chvílích, kdy se chtějí proletět, jen tak na vyhlídku nad krajinou a přistát na heliportu střechy garáže. Tam začíná dvouproudá dráha, která může odstratovat jak závod, tak projížďku městem k servisu aut, myčce a obchůdkům.

Připojovací body u této sady slouží k návaznosti ultimátní garáže k dalším herním setům Hot Wheels.

Kupte chlapcům super mega garáž!

Vhodné pro děti od 5 let

  • Materiál: plast
  • Rozměry balení: 76 x 87 x 20 cm

 

Recenze Hot Wheels Ultimátní mega garáž (24)

Top v kategorii