logo
Heroes of Might and Magic Collection

Heroes of Might and Magic Collection

90%
Heroes of Might and Magic Collection
Krátký popis: Popis produktu Balení obsahuje základní hru Heroes of Might and Magic, základní hru Heroes of Might and Magic 2: The Succession Wars a datadisk ...
Výrobce: Ubisoft
Kategorie: Hry pro PC
Cena od:   229 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Balení obsahuje základní hru Heroes of Might and Magic, základní hru Heroes of Might and Magic 2: The Succession Wars a datadisk Heroes of Might and Magic 2: The Price of Loyalty, hry Heroes of Might and Magic 3 Complete, Heroes of Might and Magic 4 Complete a základnú hru Heroes of Might and Magic 5 a datadisky Heroes of Might and Magic 5: Hammers of Fate a Heroes of Might and Magic 5: Tribes of the East.

Heroes of Might and Magic

Hranice říše Might and Magic se rozšiřují. Objeveny byly nové země a Vy musíte reagovat na výzvu a podrobovat si je. Ale pozor, protože Vás čeká mnoho vojevůdců aby otestovali Vaše vedení a taktiku. Musíte pečlivě řídit všechny své zdroje, nebo budete určitě poražen. Je čas naverbovat svých hrdinů, shromáždit své armády a vést je k vítězství!

Hrdinové z fantasy RPG hry Might and Magic ožívají v této nové fantasy strategické hře. Heroes of Might & Magic kombinuje náročnou hratelnost, která přitáhla hráče k původnímu Might and Magic, s jednoznačně nejlepší grafikou mezi strategickými hrami na trhu. Umělá inteligence Vám zaručuje, že se zapotíte v režimu pro jednoho hráče, a možnosti hry více hráčů jsou nepřekonatelné.

Neomezená opětovná hratelnost.

Masivní propojena kampaň.

Multiplayer.

Editor scénářů a náhodný generátor scénářů.

Heroes of Might and Magic 2: The Succession Wars

Po rozdrcení své nepřátele, upevnění své mocenské základny a odstranění opozice na konci hry Heroes of Might and Magic, se Lord Ironfist usadil vládnout zemi Enroth. Po 25 letech míru je země opět vržena do chaosu. Lord Ironfist je mrtvý a následující boj o moc mezi jeho syny, Archibald a Rolandem, dovedl zemi k občanské válce. Zvolte si svou stranu a shromážděte své armády as využitím všeho svého strategické důvtipu a taktiky se zapojte do boje o nadvládu nad zemí.

Heroes of Might and Magic, kritikou vícenásobně oceněná hra, se dostala na čelo mezi strategickými hrami s krásnou ručně kreslenou grafikou. V Heroes of Might and Magic 2 je grafická stránka aktualizována a vylepšená. Hra dostala novou AI plnou vylepšení. li>Heroes 2 se nyní může pochlubit adaptabilním rozhraním, které mění vzhled hry v závislosti na tom, zda budete hrát za stranu dobra, nebo zla. Hra za stranu dobra Vám nabízí větší přístup k, na léčení a ochranu orientovaným, kouzlům a tvorem, zatímco hraje za stranu zla umožňuje přístup k destruktivním kouzlům a odporným monstrům.

Neobyčejně interaktivní děj kampaně spolu s množstvím filmových sekvencí vytváří jedinečnou atmosféru, která Vás vtáhne do světa fantazie plné ušlechtilých činů a zrady.

Multiplayer až pro 6 hráčů.

Přidáno dvě nové třídy postav (nekromancera a Wizard) a nové typy terénu. Schopnosti hrdinů byly rozšířeny tak, aby zahrnovaly vše od boje, přes pohyb po diplomacii. To přidává další RPG prvek do hry, což Vám umožňuje pokračovat ve hře s některým z hrdinů a rozvíjet jeho schopnosti napříč různými úrovněmi.

Implementovaná byla pestrá škála funkcí, včetně 40 scénářů kampaně s jedinečnými 3D renderované sekvence pro každý scénář. Nesmíme zapomenout na hordu monster, kouzel, událostí a artefaktů, které dělají Heroes of Might and Magic tak památnou hrou. Heroes 2 má nyní více než 50 typů monster, 60 typů kouzel a 70 typů artefaktů.

Heroes of Might and Magic 2: The Price of Loyalty

Datadisk The Price of Loyalty přináší 4 nové kampaně a různá vylepšení do světa Heroes of Might a Magic 2. Prožijte příběh rozšiřující se říše Descendants, nebo si vyzkoušejte svou taktiku proti hordě mágů v The Wizards 'Isle. Objevte nových hrdinů a artefakty při pieskume a dobývání 24 nových map kampaně. Nebo se přidejte ke svým přátelům v 20 nových samostatných scénářích. Ať už máte náladu na dlouhé bitvy, nebo nízký a špinavý boj o nadvládu, The Price of Loyalty Vám přináší to, co chcete. 4 nové kampaně s novými ději a filmovými sekvencemi.

Více než 20 nových scénářů, hodně se zaměřením na týmovou hru.

Desítky nových artefaktů, událostí a hrdinů.

Nová modifikátor schopností pro třídu necromancer.

Multiplayer až pro 6 hráčů.

Heroes of Might and Magic 3 Complete

Balení obsahuje základní hru Heroes of Might and Magic 3 a datadisky Heroes of Might and Magic 3: Armageddon’s Blade a Heroes of Might and Magic 3: The Shadow of Death.

Heroes of Might and Magic 3

Heroes of Might a Magic 3 je pokračování oceněné série Heroes of Might and Magic. Tato tahová, strategická válečná hra se odehrává ve fantasy světě RPG her série Might and Magic. Stejně jako tyto hry, i Heroes 3 nabízí bohatý systém magie, intenzivní vývoj postav, bestiář fantastických nepřátele a spojence, questy, svět na objevování a příběh, který Vás uchopí. Hra je zaměřena na prvky strategického vítězství jako je vytváření mocných armád, územní expanze, obléhání a bojové střety.

V Heroes 3 řídíte řízení hrdinů, abyste splnili cíle misí v různých konfliktech, které probíhají v mýtické zemi Erathia. Jako hrdinové putují po zemi se svými armádami, mohou prozkoumávat, hledat artefakty a najít poklad, stejně jako vést své armády do bitvy. Města mohou také mít posádky na svou obranu a působí jako střediska pro nábor jednotek a centra učení nových kouzel a obchodu. Podmaněné města se stávají součástí Vašeho území. Můžete rozvíjet své města, abyste získali různé útočné, obranné a logistické výhody.

Mise mohou být samostatnými jednotlivými scénáři, spojujícími se do kampaní, nebo je můžete hrát v režimu multiplayer proti jiným hráčům. Přestože je obrovské množství předem navržených scénářů součástí hry, můžete si také vytvořit vlastní pomocí dodávaného editoru map.

Osm typů míst. V Heroes 3 řídíte řízení hrdinů, abyste splnili cíle misí v různých konfliktech, které probíhají v mýtické zemi Erathia. Jako hrdinové putují po zemi se svými armádami, mohou prozkoumávat, hledat artefakty a najít poklad, stejně jako vést své armády do bitvy. Města mohou také mít posádky na svou obranu a působí jako střediska pro nábor jednotek a centra učení nových kouzel a obchodu. Podmaněné města se stávají součástí Vašeho území. Můžete rozvíjet své města, abyste získali různé útočné, obranné a logistické výhody.

Mise mohou být samostatnými jednotlivými scénáři, spojujícími se do kampaní, nebo je můžete hrát v režimu multiplayer proti jiným hráčům. Přestože je obrovské množství předem navržených scénářů součástí hry, můžete si také vytvořit vlastní pomocí dodávaného editoru map.

Osm typů míst.

Hrdinové se sekundární schopností"Tactics" mohou uspořádat jednotky na bitevním poli před prvním kolem boje.

Jednotlivý hrdinové nyní mohou velet tvorům v městské posádce.

Objekty, jako stromy a hory, které by za normálních okolností skryli hrdinů, se staly částečně průhledné.

Možnost zúčastnit se vedlejších úkolů a získávat zkušenosti, nebo předměty. Navíc máte přístup k logu questů s informacemi o předmětech, které Váš hrdina shromáždil během plnění úkolů.

Hrdinové se nyní nich najímají, čímž v hospodách místo hradů.

Hrdinové se nyní musí vybavit předmětem, pokud ho chtějí využívat.

Létající tvorové mohou stále překonávat překážky na bitevním poli, nemají však už neomezený rozsah pohybu.

Šest kampaní vykresluje příběh ze tří pohledů.

Zavedená nejnovější verze DirectPlay s cílem umožnit přístup do režimu multiplayer až pro 8 hráčů. Přidán chat a hráči čekající na své kolo si mohou prohlížet mapu, přehled království, přehled hrdinů a přehled míst.

Heroes of Might and Magic 3: Armageddon’s Blade

V království démonů Eeofol má Lucifer Kreegan vizi uvrhnout světa do ohně tím, že sestrojí Armageddon’s Blade. Catherine ho propadne ve snaze sesadit z trůnu tohoto šíleného krále. Její generálové však hlásí objevení se ohnivých Phoenixem a tajemných elementárních Confluxov. Catherine zvažuje svůj další tah a hádá, zda tato znamení předpovídají vítězství Erathie, ... nebo zničení světa. 6 nových kampaní a více než 35 samostatných misí požene Vašich hrdinů do náročných strategických bojů. Elementární město Conflux př

Recenze Heroes of Might and Magic Collection (2)

Top v kategorii