logo
Hasbro Twister: Klasická hra

Hasbro Twister: Klasická hra

89%
Hasbro Twister: Klasická hra
Krátký popis: Parametry Hasbro Twister: Klasická hra Popis produktu Rozjeďte zábavu na každém večírku či rodinné párty s novou ver ...
Výrobce: Hasbro
Kategorie: Ostatní společenské hry
Cena od:   229 Kč
Popis produktu

Parametry Hasbro Twister: Klasická hra

Popis produktu

Rozjeďte zábavu na každém večírku či rodinné párty s novou verzí generacemi oblíbené hry Twister. Díky dvěma novým úkolům bude hra ještě zábavnější. Dokážete umístit svou pravou nohu na červené políčko a levou na zelené, pravou ruku na žluté a levou nechat volně ve vzduchu? Vyhrává ten hráč, který udrží svou rovnováhu nejdéle. Balení obsahuje barevnou podložku, kotouč s otočnou ručičkou a podstavcem a herní návod. Hra je určena minimálně dvěma hráčům od šesti let věku.

Rozhýbejte své tělo

Roztočte ručičku na kotouči a napjatě čekejte, na které barvě se zastaví. Umístěte ruce a nohy na daná políčka a snažte se udržet balanc co nejdéle. Pokud spadnete, nebo se vaše koleno či loket dotýkají podložky, prohráváte. Zůstaňte posledním hráčem a porazte své spoluhráče!

Trénujte svou rovnováhu

Rozšířená verze hry přináší další nové úkoly. Ve chvíli, kdy se ručička na kotouči zastaví na políčku Vzduch, je vaším úkolem co nejdéle udržet danou končetinu ve vzduchu. Díky tomu si procvičíte rovnováhu a ještě více protáhnete tělo.

Ještě větší zapojení hráčů do hry

Nová verze hry myslí i na kreativitu hráčů, a proto je zde nově umístěno políčko Spoluhráčova volba. Díky němu mají spoluhráči možnost vymýšlet vlastní úkoly, které jim fantazie dovolí. Zažijte ještě více zábavy s touto báječnou hrou!

Top v kategorii