logo
Hape Nábytek pro panenky Domácí mazlíčci

Hape Nábytek pro panenky Domácí mazlíčci

23%
Hape Nábytek pro panenky Domácí mazlíčci
Krátký popis: Popis produktu Každá rodina potřebuje domácího mazlíčka. Přoč mít jen jednoho, když můžete mít tři.  Sada tří zvířátek s doplňky. Hračky se vyrá ...
Výrobce: Hape
Kategorie: Domečky pro panenky
Cena od:   342 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Každá rodina potřebuje domácího mazlíčka. Přoč mít jen jednoho, když můžete mít tři.  Sada tří zvířátek s doplňky.

Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc...

Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. V Hape jsou pevně přesvědčeni, že dobré dřevěné hračky musí splňovat všechny tyto body. A v souladu s touto ideou se snaží neustále zdokonalovat své výrobky a stanovovat si nové a nové cíle. Výsledkem je, že se Hape během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců dřevěných hraček této doby.

Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět.

Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů) zemí, pro které jsou určeny. Dále jsou také v souladu s příslušnými právy a předpisy kvality včetně mechanických, fyzikálních a chemických požadavků.  

Dřevěné hračky - dřevění domácí mazlíčci 3v1

Věk: 3+

Top v kategorii